Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 листопад №387 26 листопада 2012 року " Про дозвіл на розробку проекту землеустрою, що забезпечує еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь ТОВ «Агрофірма» Нива»в межах Пищиківської сільської ради Сквирського району "

Січень 2013

26 листопада 2012 року                                                                    №387

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою,

що забезпечує еколого – економічне

обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь

ТОВ «Агрофірма» Нива»в межах Пищиківської

сільської ради Сквирського району

Розглянувши клопотання директора ТОВ «Агрофірма» Нива»Нагорного М.Б. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, що забезпечує еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, керуючись ст.ст. 17, 25, ч.1 ст.81, 116, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Законами України “Про землеустрій”, постановою Кабінету Міністрів України від 02.11.2011 №1134  «Про затвердження порядку розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь»:

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою, що забезпечує еколого - економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь ТОВ «Агрофірма» Нива» (с.Пищики) площею 1848,5125 га на території Пищиківської   сільської ради Сквирського району Київської області.

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. ТОВ «Агрофірма» Нива»виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                         О.В.Левчук