Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 листопад №378 21 листопада 2012 року " Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Задворному Сергію Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства в межах Селезенівської сільської ради"

Січень 2013

21 листопада 2012 року                                                                            №378

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо

відведення у власність земельної ділянки

гр. Задворному Сергію Анатолійовичу  для

ведення особистого селянського господарства в межах

Селезенівської сільської ради

Розглянувши заяву гр. Задворного Сергія Анатолійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу в межах Селезенівської сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об'єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 16 від 16.10.2012 року) та керуючись ст.ст. 17, 33, ч.1 ст.81, 116, 118, 121, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Порядком розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 26.05.2004 року за № 677:

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Задворному Сергію Анатолійовичу площею 2,0 га із земель запасу в межах Селезенівської сільської ради для ведення особистого селянського господарства.

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. гр. Задворному Сергію Анатолійовичу виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи (у разі необхідності) подати на розгляд адміністрації.

4.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                        М.Д. Горбалінський