Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 листопад №370 14 листопада 2012 року " Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку гр. Архипову Борису Миколайовичу, члену СГТ «Фіаніт» для ведення садівництва в м"

Січень 2013

14 листопада 2012 року                                                                             №370

Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують право власності

на земельну ділянку гр. Архипову Борису Миколайовичу, члену

СГТ «Фіаніт» для ведення садівництва в межах Пищиківської

сільської ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву  гр. Архипова Бориса Миколайовича, члена СГТ «Фіаніт» про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в межах Пищиківської сільської ради Сквирського району Київської області, керуючись ст.ст. 17, 35, 116, 118, 121, 186 п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій»:

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку Архипову Борису Миколайовичу ,члену СГТ «Фіаніт», за рахунок земель, переданих                              СГТ «Фіаніт» для організації колективного садівництва в межах Пищиківської сільської ради Сквирського району Київської області (ділянка №509). Категорія земель-землі сільськогосподарського призначення (сади), земельна ділянка для ведення індивідуального садівництва.

2. Розробку технічної документації із землеустрою розпочати після укладення договору із юридичною або фізичною особою, які отримали ліцензії на проведення робіт із землеустрою відповідно до закону.

3. Технічну документацію, розроблену в установленому законодавством порядку, подати на розгляд райдержадміністрації.

4.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                        М.Д. Горбалінський