Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 листопад №369 14 листопада 2012 року " Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Когутенку Миколі Михайловичу"

Січень 2013

14 листопада 2012 року                                                                         №369

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують право власності

на земельну ділянку для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва Когутенку Миколі

Михайловичу в межах Шаліївської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Когутенка Миколи Михайловича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Когутенку Миколі Михайловичу  в межах Шаліївської сільської ради Сквирського району Київської області, та керуючись ст.ст. 17, 22, п.г ч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законами України «Про землеустрій», «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Когутенку Миколі Михайловичу в межах Шаліївської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель- землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність Когутенку Миколі Михайловичу земельну ділянку з кадастровими номерами 3224087800:03:023:0010 площею 5,6822 га (з них ріллі-5,6822га); оформити та видати Когутенку Миколі Михайловичу державні акти на право власності на земельні ділянки.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності Закону України «Про ринок земель», але не раніше 1 січня 2013 року, не допускається.

- купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

5. Технічну документацію із землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації  згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                         М.Д. Горбалінський