Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 листопад №365 12 листопада 2012 року " Про дозвіл на розробку проекту землеустрою, що забезпечує еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь ТОВ «Агрофірма Шапіївка» в межах Шапіївської сільської ради Сквирського району "

Січень 2013

12 листопада 2012 року                                                                        №365

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою,

що забезпечує еколого – економічне

обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь

ТОВ «Агрофірма Шапіївка» в межах Шапіївської

сільської ради Сквирського району

Розглянувши клопотання директора ТОВ «Агрофірма Шапіївка» Арікова І.П. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою що забезпечує еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, керуючись ст.ст. 17, 25, ч.1 ст.81, 116, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Законами України “Про землеустрій”, постановою Кабінету Міністрів України №1134 від 02.11.2011 «Про затвердження порядку розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь»:

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою, що забезпечує еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь ТОВ «Агрофірма Шапіївка» площею 970,76 га на території Шапіївської сільської ради Сквирського району Київської області.

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. ТОВ «Агрофірма Шапіївка» виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи подати на розгляд адміністрації.

4.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                         М.Д. Горбалінський