Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 листопад № 358 07 листопада 2012 року " Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Пузировській Ганні В"

Січень 2013

07 листопада 2012 року                                                                          № 358

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують право власності

на земельні ділянки для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр. Пузировській Ганні Володимирівні

в межах Великополовецької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши клопотання директора ТОВ «Терра-ІІ» Гашенка М.С. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Пузировській Ганні Володимирівні в межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області, керуючись ст.ст. 17, 22, п.г ч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законами України «Про землеустрій», «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Пузировській Ганні Володимирівні в межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель- землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність Пузировській Ганні Володимирівні  земельні ділянки з кадастровими номерами: 3224081200:05:009:0019 площею 3,2466 га (з них ріллі-3,2466 га) та 3224081200:04:013:0066 площею 3,0383 га (з них ріллі-3,0383 га), оформити та видати гр. Пузировській Ганні Володимирівні державний акт на право власності на земельні ділянки.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності Закону України «Про ринок земель», але не раніше 1 січня 2013 року, не допускається:

- купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

5. Технічну документацію із землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно  з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                            М.Д. Горбалінський