Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 листопад №354 07 листопада 2012 року " Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Яценко Тетяні Микитівні в м"

Січень 2013

07 листопада 2012 року                                                                                 №354

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують право власності

на земельну ділянку для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

Яценко Тетяні Микитівні в межах Ленінської

сільської ради Сквирського району Київської області

Розглянувши клопотання гр. Яценко Тетяни Микитівни про затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Яценко Тетяні Микитівні в межах Ленінської сільської ради Сквирського району Київської області, та керуючись ст.ст. 17, 22, п.г ч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законами України «Про землеустрій», «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Яценко Тетяні Микитівні в межах Ленінської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель- землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність Яценко Тетяні Микитівні земельну ділянку - кадастровий номер 3224083600:04:011:0035 площею 3,2187 га (з них ріллі-3,2187 га), оформити та видати Яценко Тетяні Микитівні державний акт на право власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності Закону України «Про ринок земель», але не раніше 1 січня 2013 року, не допускається:

- купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

5. Технічну документацію із землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                          М.Д. Горбалінський