Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 листопад №347 01 листопада 2012 року " Про дозвіл на розробку проекту землеустрою, що забезпечує еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь ПАТ «Технологічна аграрна компанія об’єднана» в межах Малоєрчиківськоїсільської ради Сквирськ"

Січень 2013

01 листопада 2012 року                                                                          №347

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою,

що забезпечує еколого – економічне

обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь

ПАТ «Технологічна аграрна компанія об’єднана» в межах

Малоєрчиківськоїсільської ради Сквирського району

Розглянувши клопотання ПАТ «Технологічна аграрна компанія об’єднана» про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, враховуючи протокол засідання районної комісії з відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення (протокол №16                   від 16.10.2012)  та керуючись ст.ст. 17, 25, ч.1 ст.81, 116, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Законом України “Про землеустрій”, постановою Кабінету Міністрів України від 02.11.2011 №1134  «Про затвердження порядку розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь»:

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь ПАТ «Технологічна аграрна компанія об’єднана» на території Малоєрчиківської сільської ради Сквирського району Київської області.

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. ПАТ «Технологічна аграрна компанія об’єднана» виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи подати на розгляд адміністрації.

4.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                           М.Д. Горбалінський