Головна Новини Подарунки до Дня св. Миколая від Сквирської МДПІ

Грудень 2012

У День Святого Миколая  представники Сквирської МДПІ відвідали дитячий будинок “Надія”, що в с.Кривошиїнці Сквирського району.  Серед представників податкової інспекції, які завітали   до дитячого будинку були : заступник начальника МДПІ С.С. Бобровський, начальник відділу оподаткування фізичних осіб Сквирської МДПІ Л.В. Сергієнко, зав.сектору взаємодії із ЗМІ та громадськістю І.Є. Сиворакша.

Разом із директором закладу   Наталією Володимирівною Майорко  17 дітей зустріли представників МДПІ, які в свою чергу вручили подарунки, серед яких  солодощі,  іграшки і навіть косметика.

Заступник начальника МДПІ С.С. Бобровський привітав дітей із святом Святого Миколая та наступаючим Новим роком, побажав щасливих канікул, наснаги, здоров’я, успіхів, здійснення усіх планів  та задумів. До привітального слова приєдналися начальник відділу оподаткування фізичних осіб Л.В.Сергієнко та завідувач сектору взаємодії із ЗМІ та громадськістю І.Є. Сиворакша, які побажала гарного  настрою дітям, а також розповіли про Всеукраїнський конкурс “Податки очима дітей”.