Головна Новини Інформує Сквирська районна державна адміністрація

Березень 2020

Інформує Сквирська районна державна адміністрація Друк

На виконання протокольних доручень засідань постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій надаємо інформацію станом на 16:00 27.03.2020 року:

Сквирським районним управлінням Держпродспоживслужби Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області проведена роз’яснювальна робота з операторами ринку, охоплено 30 осіб, проведено 16 бесід; направлено 5 інформаційних листів суб’єктам господарювання та 10 головам виконавчих комітетів сільських рад щодо посилення протиепідемічних заходів.

Фахівці управління взяли участь в роботі двох робочих груп по дотриманню обмежувальних заходів в м. Сквира, с. Мовчанівка, с. Самгородок. Проведена перевірка водопроводу ДП «СДС» ІАУААН м. Сквира згідно з графіком.

КНП СРР «Сквирський РЦПМСД»

Випадків на коронавірус не виявлено. Необхідним запасом засобів медичного призначення забезпечено частково, захисного одягу отримано 10 протиепідемічних костюмів, 100 марлевих масок.

КНП СРР «Сквирська районна лікарня»

Хворих на короновірусну інфекцію не виявлено. Експрес тести для виявлення коронавірусної інфекції отримано в кількості 50 шт. Захисним одягом частково забезпечені. Наявні приблизно 8000 медичних масок. Отримано партію дезінфекційних засобів, частково забезпечено препаратами для лікування ускладнень короновірусної інфекції.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Територіальний  центр та відділення стаціонарного догляду забезпечені дезінфікуючими  засобами, засобами індивідуального захисту (масками); в приміщення територіального центру  проводиться  вологе прибирання із застосуванням дезінфікуючих  засобів не менше трьох разів; соціальні робітники забезпечені гумовими рукавичками та марлевими пов’язками.

Сквирський районний сектор ГУ ДСНС України у Київській області

З 23.03.2020 щоденно о 10 год. 00хв. та о 16 год. 00хв. залучено службовий оперативно-рятувальний автомобіль 7-ДПРЧ м. Сквира із гучномовними пристроями  в межах міста Сквира (вул. Громава, вул. Леваневського, вул. Маслова - відповідно графіка) для доведення до населення повідомлення із проханням дотримуватись заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу.