Головна Новини Сквирська районна державна адміністрація інформує

Березень 2020
            1

Сквирська районна державна адміністрація інформує Друк

27 березня 2020 року комісією у складі представників Сквирської міської ради, Сквирського відділу поліції ГУ ДСНС у Київській області, управління у Сквирському районі Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області  було перевірено 12 закладів торговельного та побутового обслуговування у м. Сквира, проведено роз`яснювальну роботу з їх адміністраціями та вручено рекомендації для продуктових магазинів на період протиепідемічних обмежень.

Сквирським районним сектором ГУ  ДСНС України у Київській області було залучено службовий оперативно-рятувальний автомобіль          7-ДПРЧ м. Сквира із гучномовними пристроями та розроблено графік маршруту проведення інформаційно-роз`яснювальної роботи серед населення міста Сквира щодо доведення інформації про дотримання заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу COVID-19.

Протягом 26-27 березня здійснено 4 виїзди.

Сквирським ВП ГУНП в Київській області станом на 26.03.2020 року перевірено 229 об`єктів, з них:

1

закладів громадського харчування (кафе, ресторани, їдальні)

76

2

торговельно-розважальних центрів та інших закладів розважальної діяльності

8

3

фітнес центрів

7

4

закладів культури

11

5

автовокзалів

12

6

ринків

17

7

інших місць масового перебування людей

98

Також перевірено 31 зупинку громадського транспорту та 43 транспортних засобів, виявлено 1 порушення законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення корона вірусної хвороби (COVID-19), складено 1 адмінпротокол , у т.ч. за ст. 44-3 КУпАП.

Інформація щодо незаконного вивозу побутових відходів на територію Сквирського сміттєзвалища зареєстровано в Сквирському ВП ГУ НП в Київській області та відомості внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань. По факту на сьогодні проводяться слідчі дії. На затриманий автомобіль, який вилучений і поміщений на штраф майданчик, накладено арешт.

Щодо повідомлення по факту відключення водопостачання центральної частини міста Сквира, яке мало місце 25.03.2020 року, інформація зареєстрована в Сквирському ВП ГУ НП в Київській області. Проводиться перевірка, по завершенню якої та на підставі зібраних матеріалів буде прийнято рішення відповідно чинного законодавства.