Головна Новини Робоча зустріч з питань надання якісних соціальних послуг

Січень 2020

Робоча зустріч з питань надання якісних соціальних послуг Друк

14 січня 2020 року відбулася робоча зустріч з начальником Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області В. Фатхутдіновим, у якій взяли участь голова Київської обласної профспілкової організації працівників Пенсійного фонду України Л. Білоус, начальник управління адміністративного забезпечення Ю. Борець, виконуюча обов`язки голови Сквирської районної державної адміністрації О. Славінська, голова Сквирської районної ради В. Гриша, начальник Сквирського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління пенсійного фонду України у Київській області Ю. Поступаленко.

Під час наради обговорювали якість надання соціальних послуг у Сквирському районі. Йшлося про необхідність створення належних умов роботи для Сквирського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління пенсійного фонду України у Київській області, управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації, Центру надання адміністративних послуг Сквирської районної державної адміністрації, громадських ветеранських організацій.