Головна Новини Повідомлення організацій району Ознайомили безробітних щодо умов дострокового виходу на пенсію...

Січень 2020

Ознайомили безробітних щодо умов дострокового виходу на пенсію... Друк

В рамках проведення  інформаційного семінару із загальних питань зайнятості у Сквирській районній філії Київського обласного центру зайнятості, працівники Сквирського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного  фонду України у  Київській області, ознайомили безробітних щодо умов дострокового виходу на пенсію, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати, порядку зарахування страхового стажу застрахованим особам та інформування СМС-повідомлень. Також отримади роз’яснення з питань впровадження нового сервісу призначення пенсії в “один дотик” через вебпортал електронних послуг Фонду, що є однією зі складових частин системи надання послуг у сфері пенсійного забезпечення в електронній формі (“Е-Пенсія”).

Окрім того, учасників ознайомлено із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, перевагами легальної зайнятості, ризиками нелегальної зайнятості та нелегальної трудової міграції, гендерними аспектами на ринку праці.