Головна Новини Повідомлення органів влади Hедопущення незаконних рубок хвойних насаджень в період різдвяно-новорічних свят

Грудень 2019

З метою недопущення незаконних рубок хвойних насаджень в період різдвяно-новорічних свят, їх реалізації або реалізації з порушенням вимог природоохоронного законодавства під час проведення ярмарок, в інших місцях торгівлі, з метою недопущення їх продажу без належним чином оформлених документів Сквирська районна державна адміністрація інформує.

Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено адміністративну відповідальність за статтею 65 (незаконна порубка, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка), статтею 88-1 (порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного або рослинного світу), статтею 153 (знищення або пошкодження зелених насаджень або інших об’єктів озеленення населених пунктів), статтею 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка лісу) передбачено кримінальну відповідальність.

Також за незаконну порубку передбачено стягнення заподіяної шкоди відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.07.2008 року № 665 «Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісу» та постанови Кабінету Міністрів України від 08.03.1999 року № 559 «Про такси для обчислення розміру шкоди, заподіяної зеленим насадженням у межах міст та інших населених пунктів».