Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2019 Грудень №312 02 грудня 2019 р."Про припинення (ліквідацію) управління агропромислового розвитку Сквирської районної державної адміністрації"

Грудень 2019

№312 02 грудня 2019 р."Про припинення (ліквідацію) управління агропромислового розвитку Сквирської районної державної адміністрації" Друк

Про припинення (ліквідацію) управління

агропромислового розвитку Сквирської

районної державної адміністрації

Відповідно до статей 104, 105 Цивільного кодексу України, законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», постанов Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2019 року №926 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України                     від 19  червня 2019 року № 746», від 03 листопада 2019 року №923 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 року              № 606» та на виконання розпорядження  виконуючої обов’язки голови Сквирської райдержадміністрації від 25.11.2019 року №297 «Про впорядкування структури Сквирської районної державної адміністрації», з метою впорядкування структури Сквирської районної державної адміністрації:

1. Припинити шляхом ліквідації юридичну особу – управління агропромислового розвитку Сквирської районної державної адміністрації Київської області (09001, Київська область, Сквирський район, місто Сквира, вулиця Богачевського, будинок 42, ідентифікаційний код 33689626) (далі – Управління).

2. Утворити ліквідаційну комісію з припинення юридичної особи управління агропромислового розвитку Сквирської районної державної адміністрації у складі 7 осіб, персональний склад комісії визначений у додатку.

Визначити місце знаходження ліквідаційної  комісії за адресою: 09001,  Київська область, Сквирський район, місто Сквира,  вулиця Богачевського, 28.

3. Встановити, що відповідно до частини 4 статті 105 Цивільного кодексу України з моменту призначення ліквідаційної комісії з припинення до неї переходять повноваження щодо управління справами Управління.

4. Ліквідаційній комісії з припинення Управління:

4.1. У триденний термін повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про прийняте рішення щодо припинення Управління шляхом ліквідації, подати у встановленому законодавством порядку документи, необхідні для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відповідних записів, у тому числі повідомити про персональний склад комісії з припинення Управління.

4.2. Вжити всіх можливих заходів щодо виявлення кредиторів, а також письмово повідомити їх про ліквідацію Управління. Встановити, що строк заявлення кредиторами своїх вимог до Управління становить два місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення Управління.

4.3. Вжити заходів щодо попередження в установленому порядку працівників Управління про припинення юридичної особи шляхом ліквідації та забезпечити дотримання соціально-трудових гарантій у порядку, визначеному законодавством.

4.4. Після закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторами та задоволення чи відхилення цих вимог скласти проміжний баланс, який має містити відомості про склад майна Управління, перелік всіх його кредиторів та боржників, включаючи зобов’язання, які оспорюються сторонами.

4.5. Вжити заходів з раціонального та ефективного використання майна, яке перебуває на балансі Управління, під час процедури ліквідації.

4.6. Здійснити у встановленому законодавством порядку інші заходи, пов’язані з ліквідацією Управління.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження  виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації від 05.11.2019 №269  «Про припинення (ліквідацію)  управління агропромислового розвитку Сквирської районної державної адміністрації».

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Виконуюча обов’язки

голови адміністрації                                                     Оксана СЛАВІНСЬКА

до розпорядження виконуючої обов’язки голови адміністрації

02  грудня 2019 року № 312