Головна Новини Повідомлення органів влади 39 сесія Сквирської районної ради 07 скликання.

Грудень 2019

В залі засідань, під керівництвом голови райради В.В.Гриші, відбулася  39 сесія Сквирської районної ради 07 скликання.

В роботі сесії брала участь виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська.

Голова райради В.В.Гриша та виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська привітали присутніх з Днем місцевого самоврядування, який відзначається в Україні 7 грудня.

Голова райради В.В.Гриша урочисто вручив Почесну Грамоту Київської обласної ради депутату Музиці Валентині Андріївні та Грамоти районної ради найбільш активним депутатам.

В свою чергу, виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська нагородила Подяками Сквирської райдержадміністрації кращих сільських голів району а також вручила грошові сертифікати переможцям щорічного районного конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» - Шамраївській сільській раді ( сільська голова – В.П.Левіцька),  Самгородоцькій сільській раді (сільський голова В.І.Титарчук) та  Мовчанівській сільській раді (сільський голова Р.О.Левадній).

Після короткого інформування голови райради В.В.Гриші про роботи виконані в районі у міжсесійний період, депутати обговорили і прийняли відповідні рішення з наступних питань:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 № 03-29-07 „Про районний бюджет Сквирського району на 2019 рік”.

Доповідач: Ульянова М.В, начальник управління фінансів  Сквирської райдержадміністрації.

2. Про стан  виконання Комплексної програми підтримки та розвитку молоді у Сквирському районі на 2015-2020 роки „Молодь Сквирщини».

Доповідач: Центило-Гіптенко О.Л., начальник відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту Сквирської райдержадміністрації.

3.  Про звіт голови Сквирської районної ради про свою діяльність.

Доповідач:  Гриша В.В., голова Сквирської районної ради.

4. Про затвердження Програми організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2020 рік в Сквирському районі.

Доповідач: Кривуша С.Г., директор Сквирської районної філії Київського обласного центру зайнятості.

5. Про затвердження Програми розвитку архівної справи в Сквирському районі на 2020 рік.

Доповідач: Мандрига О.В., директор комунальної установи Сквирської районної ради „Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району”.

6. Про затвердження Програми підтримки заходів та робіт з мобілізаційної підготовки і територіальної оборони на  території Сквирського району на 2020 рік.

Доповідач: Волинець Ю.П., військовий комісар Сквирського військового комісаріату.

Розглянуто ряд інших важливих питань.