Головна Економіка Управління агропромислового розвитку Новини Засідання робочої групи з питань розробки Програми використання та охорони земель в Сквирському районі

Грудень 2019

Засідання робочої групи з питань розробки Програми використання та охорони земель в Сквирському районі PDF Друк e-mail
Четвер, 05 грудня 2019, 08:55

Для цільового використання коштів з спеціального рахунку районного бюджету, які накопичилися в сумі 87186,43 грн., що за період з 2011 року надходили у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського виробництва, а саме з метою визначення основних проблем та завдань для розроблення місцевої програми охорони земель ,  04.12.2019 року в малому залі Сквирської районної державної адміністрації під головуванням Сиворакші Миколи Васильовича відбулося  засідання робочої групи з питань розробки Програми використання та охорони земель в Сквирському районі  за участю спеціалістів райдержадміністрації, відділу у Сквирському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області,  голів сільських рад.

Довідково : Порядок використання  коштів з спеціального рахунку районного бюджету передбачений статтею 209 Земельного кодексу України, а саме на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі.

На засіданні розглянуто пропозиції від 7-ми сільських рад та КП «Сквирське комунальне господарство» для внесення до Програми використання та охорони земель в Сквирському районі, а саме:

Великоєрчиківська сільська рада – 50% спів фінансування (25 тис. грн..) виготовлення технічної документації з інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.

Кам’яногребельська сільська рада виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель.

-       Малолисовецька сільська рада - виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель;

-        комплекс робіт із створення лісових культур, лісових розсадників, плантацій (обробіток ґрунту, внесення добрив, висівання, садіння, доповнення лісових культур, проведення агротехнічних та лісівничих  доглядів за лісовими культурами).

Міська рада – 1. Розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель по вул. Кононівська у м. Сквира;

2. Розроблення землевпорядної документації щодо оформлення сміттєзвалища, в межах Сквирської міської ради.

Шапіївська сільська рада – 1. проведення інвентаризації земель колишнього КСП «Прогрес» та КСП « Зоря»., 2. берегового укріплення  та проведення інвентаризації земельних ділянок.

Тхорівська сільська рада - виготовлення  технічної документації  із землеустрою щодо  проведення інвентаризації. (На території Тхорівської сільської ради ТДВ «Тхорівське», яке є правонаступником ВАТ «Тхорівський» має  в  користуванні  землі  колективної власності – це господарчі  двори, літній  табір, яри, замулені стави.

Дані  земельні  ділянки не використовуються, але  земельний  податок господарство  сплачує.

Шамраївська сільська рада – розробка технічної документації  з нормативно-грошової оцінки земель в межах сільської ради.

КП «Сквирське комунальне господарство» - 48727 грн  для завершення виготовлення проекту про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування проекту детального плану території земельної ділянки площею 10,0230 га в адміністративних межах Сквирської міської ради за межами населених пунктів для відведення її в постійне користування  господарству під розміщення існуючого полігону твердих побутових відходів.

Членами робочої групи вирішено:

- використання коштів в сумі 87186,43 грн. з спеціального рахунку районного бюджету, що надходили у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського виробництва перенести на 2020 рік;

- сільським, міській  радам, КП «Комунальне господарство» надати на розгляд робочої групи юридичне обґрунтування внесених пропозицій,   кошторисну вартість проведення робіт,  супровідну документацію та детальний план використання відповідних коштів.