Головна Новини Нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій та установ

Грудень 2019

Під керівництвом виконуючої обов’язки голови РДА Оксани Вікторівни Славінської проведено нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій   та установ.

Розглядались наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації,   районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач:  Салтанюк Віктор Леонідович – керівник  апарату  Сквирської райдержадміністрації;

2.  Про стан оперативної обстановки на території  району.

Доповідач: Шамрай Роман Михайлович  – начальник Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області;

3. Про планування та проведення тендерних закупівель для потреб закладів освіти в 2020 році.

Доповідач: Заболотний Олександр Вікторович - начальник відділу освіти райдержадміністрації;

4. Про організацію в районі  вторинної медичної допомоги  в умовах зміни в 2020 році фінансування медичної галузі.

Доповідач: Чиж Андрій Григорович- директор комунального неприбуткового підприємства Сквирської районної ради «Сквирська  центральна районна лікарня».

5. Про перерахунок пенсій з 01.12.2019 року.

Доповідач: Носанчук Тетяна Володимирівна – заступниця начальниці Сквирського відділу обслуговування громадян ( сервісний центр ) головного управління пенсійного фонду України в Київській області.

6. Про роботу дорожніх і комунальних служб району в період погіршення погодніх умов.

Доповідає: Ворушило Микола Степанович- начальник відділу з питань цивільного захисту,  ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства;

7. Про роботу з сімями, що перебувають в складних життєвих обставинах.

Доповідач:Мошківська Ірина Вікторівна- директорка районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді;

8.Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах  райдержадміністрації

Доповідач: Ловчинська Альона Володимирівна головна спеціалістка   сектору контролю та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації;