Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2019 Серпень № 177 12 серпня 2019 року "Про відзначення у Сквирському районі 28-ї річниці незалежності України"
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Серпень 2019
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

№ 177 12 серпня 2019 року "Про відзначення у Сквирському районі 28-ї річниці незалежності України" Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Про відзначення у Сквирському районі
28-ї річниці незалежності України

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Указу Президента України від 11 липня 2019 року № 513/2019 „Про відзначення 28-ї річниці незалежності України”, Плану організації підготовки проектів  актів, необхідних для забезпечення виконання Указу Президента України від 11 липня 2019 року № 513/2019 „Про відзначення  28-ї річниці незалежності України”, схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України  17 липня 2019 року (протокол № 27), розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 01 серпня 2019 року № 446 «Про відзначення у Київській області 28-ї річниці незалежності України», на виконання рішень сесій Сквирської районної ради від 03 березня 2016 року № 08-06-07 "Про програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів на                        2016 - 2020 роки",  від 20 грудня 2018 року № 03-29-07 ”Про районний бюджет Сквирського району на 2019 рік”, утвердження у громадян патріотизму та гордості за свою державу, звитяги українського народу у боротьбі за волю і незалежність:

 

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення у Сквирському районі  28-ї річниці незалежності України, що додається.

 

2. Управлінню фінансів Сквирської райдержадміністрації забезпечити фінансування заходів з підготовки та відзначення у Сквирському районі                28-ї річниці незалежності України за рахунок загальних асигнувань, передбачених у районному  бюджеті головним розпорядникам, відповідальним за їх виконання.

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сквирської  райдержадміністрації  Петрусевич І.О.

Виконуюча обов’язки

голови адміністрації О. СЛАВІНСЬКА

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження виконуючої обовязки голови  Сквирської районної державної адміністрації

від 12  серпня 2019 року № 177

П Л А Н

 

заходів з підготовки та відзначення у Сквирському районі

28-ї річниці незалежності України

  1. Забезпечити проведення:

 

1.1. офіційної церемонії урочистого підняття Державного Прапора України біля приміщення адмінбудинку Сквирської районної ради;

 

Відділ культури, релігій, туризму, молоді

та спорту   райдержадміністрації.

23 серпня 2019 року.

 

1.2. урочистих  заходів з нагоди 28-ї річниці незалежності України за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, народних депутатів України, представників релігійних організацій, громадськості;

 

Відділ культури, релігій, туризму, молоді

та спорту   райдержадміністрації, міськсільвиконкоми.

23 серпня 2019 року.

 

 

1.3. церемоній покладання квітів до пам’ятників, пам`ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, загиблих учасників Революції Гідності, учасників операції об’єднаних сил, антитерористичної операції та учасників заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях.

 

Відділ культури, релігій, туризму, молоді

та спорту   райдержадміністрації,   міськсільвиконкоми.

23 серпня 2019 року.

 

 

 

 

2

 

2. Підготувати за поданням районних організацій, підприємств і установ пропозиції щодо відзначення жителів Сквирського району  державними нагородами, відзнаками Київської обласної, Сквирської районної державних адміністрацій, Київської обласної, Сквирської районної  рад з нагоди                28-ї річниці незалежності України.

 

Апарат  Сквирської  райдержадміністрації.

До 24 серпня 2019 року.

 

3.  Організувати:

 

3.1. інформаційно-освітні та патріотично-виховні заходи (тематичні наукові конференції, круглі столи, диспути, конкурси, вікторини, патріотичні акції, флешмоби, екскурсії до краєзнавчих музеїв тощо), спрямовані на поширення знань про події та персоналії багатовікової історії українського державотворення, формування у підростаючого покоління активної громадянської позиції та національно-патріотичної свідомост;

 

Відділи освіти,  культури, релігій, туризму, молоді                                                         та спорту, служба у справах дітей                                                           райдержадміністрації.

До 24 серпня 2019 року.

 

3.2. виставки фото- та архівних документів, що відображають історію   національно-визвольного руху в Україні, процесу українського державо-творення, становлення та затвердження державних символів України.

 

Відділи освіти,  культури, релігій, туризму, молоді                                                       та спорту, архівний сектор                                                           райдержадміністрації.

До 24 серпня 2019 року.

 

 

4. Сприяти реалізації ініціатив громадськості, спрямованих на зміцнення національної єдності, консолідацію суспільства у справі розбудови держави, розвиток міжрегіональних зв’язків та утвердження її позитивного іміджу у світі.

 

Відділи освіти,  культури, релігій, туризму, молоді                                                         та спорту райдержадміністрації,

Сквирський районний народний краєзнавчий музей,

міськсільвиконкоми.

Протягом 2019 року.

 

3

 

5. Вжити заходів щодо:

 

5.1. здійснення благоустрою населених пунктів Сквирського району  та їх святкового оформлення напередодні свят, упорядкування об’єктів культурної спадщини, пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення та осіб, які загинули у боротьбі за незалежність України, видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України у ХХ столітті, загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях;

 

Відділ з питань цивільного захисту,  ліквідації наслідків

Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства, міськсільвиконкоми.

До 22 серпня 2019 року.

5.2. забезпечення надання соціальної підтримки учасникам антитерористичної операції/ООС та членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції/ООС, а также родин Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності;

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, міськсільвиконкоми, відділ соціальної та психологічної

підтримки учасників АТО та їх сімей  Сквирського районного центру

соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді.

До 24 серпня 2019 року.

 

5.2. забезпечення напередодні та під час проведення свят стабільної роботи підприємств харчової промисловості та торгівлі, громадського транспорту, комунального господарства, енергопостачання, проведення святкових ярмарків;

 

Відділ економічного розвитку райдержадміністрації.

22-24 серпня 2019 року.

 

 

 

5.3. організації у дні святкування Дня Державного Прапора України  та 28-ї річниці незалежності України належного громадського порядку, особистої безпеки громадян та дорожнього руху, медичного супроводу і санітарно-епідеміологічного нагляду в місцях проведення масових заходів;

 

 

4

Сквирський відділ  поліції ГУ НП України  у Київській області,

комунальне некомерційне підприємство

Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», комунальне некомерційне  підприємство Сквирської районної ради «Сквирська  центральна районна лікарня», міськсільвиконкоми.

23-24 серпня 2019 року.

 

6. Звернутися до  релігійних організацій  з пропозицією провести                 24 серпня 2019 року молебні за Україну та український народ.

 

Відділ  культури, релігій, туризму, молоді

та спорту, апарат райдержадміністрації.

До 24 серпня 2019 року.

 

 

7. Забезпечити широке висвітлення заходів з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України, оприлюднення через місцеві засоби масової інформації звернень-вітань керівників  Київської обласної, районної державних адміністрацій, Київської обласної та районної  рад, міського голови до населення з нагоди державного свята.

Апарат  Сквирської  райдержадміністрації,

приватне підприємство «Редакція районної газети

«Вісник Сквирщини».

До 24 серпня 2019 року.

 

Начальник відділу культури,

релігій, туризму, молоді

та спорту адміністрації О. ЦЕНТИЛО- ГІПТЕНКО

Переглядів: 47
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack