Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 квітень № 142 27 квітня 2012 року " Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Кобрінській Світлані Іванівн"

Вересень 2012

27 квітня 2012 року                                                                                   № 142

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують право власності

на земельну ділянку для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

Кобрінській Світлані Іванівні

в межах Оріховецької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши клопотання ТОВ «Український проект» та технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Кобрінській Світлані Іванівнів межах Оріховецької сільської ради Сквирського району Київської області, керуючись ст.ст. 17, 22, п.г ч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Кобрінській Світлані Іванівнів межах Оріховецької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель- землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність Кобрінській Світлані Іванівні земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва кадастровий номер 3224085200:03:010:0016  площею 1,4116 га (з них ріллі-1,4116) за №296 (1/2) відповідно до схеми поділу земель колективної власності КСП «Оріховецьке», оформити та видати Кобрінській Світлані Іванівні державний акт на право власності на земельну ділянку, зареєструвавши його в управлінні Держкомзему у Сквирському районі.

3. Встановити правові обмеження на використання земельних ділянок:

3.1. До набрання чинності законами України про державний земельний кадастр та про ринок земель, але не раніше 1 січня 2012 року, не допускається:

- купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

5. Технічну документацію із землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Виконуючий обов’язки                                        О.В.Левчук

голови адміністрації