Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2019 Червень №145 19 червня 2019 року "Про внесення змін до розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 29 травня 2019 року № 133 "Про затвердження складу комісії у справах альтернативної (невійськової) служби Сквирської районної державної..."

Червень 2019

№145 19 червня 2019 року "Про внесення змін до розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 29 травня 2019 року № 133 "Про затвердження складу комісії у справах альтернативної (невійськової) служби Сквирської районної державної..." Друк

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про військовий обов’язок і військову службу" та "Про альтернативну (невійськову) службу":

Внести зміни до розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 29.05.2019 року № 133 "Про затвердження складу комісії у справах альтернативної (невійськової) служби Сквирської районної державної адміністрації", а саме:

1. Увести до складу комісії у справах альтернативної (невійськової) служби Сквирської районної державної адміністрації Чорнолецьку Таїсію Вікторівну, провідного спеціаліста командування Сквирського районного військового комісаріату, державного службовця Збройних сил України.

2. Вивести зі складу комісії у справах альтернативної (невійськової) служби Сквирської районної державної адміністрації Лещенко Тамару Олександрівну, провідного спеціаліста командування Сквирського районного військового комісаріату, державного службовця Збройних сил України.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 02 липня 2018 року № 293 "Про затвердження складу та Положення про комісію у справах альтернативної (невійськової) служби Сквирської районної державної адміністрації".

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації                                                                   В. ГАЛЮК

до розпорядження голови

адміністрації

від 29.05.2019 № 133