Головна Новини «Родинні цінності мого народу»

Травень 2019

У День вишиванки у Великополовецькому НВК проведено захід «Родинні цінності мого народу».

Учні та працівники закладу прийшли у вишитих сорочках, платтях або додавали до свого гардеробу вишиті сумочки, хусточки.

Кожен клас організував виставку робіт із вишитих рушників, серветок, сорочок, картин. Однією з умов презентації вишивок був показ старовинних речей.

З цією умовою добре впоралися учня 3 класу. Учень 7 класу Несходим В. представив роботи своєї талановитої мами Несходим І.В. Випускник 11 класу Скирута Р. був у чудові сорочці вишитій мамою Скирутою Н.Л. А своєю пандою всіх здивував учень 4 класу Росоха В. Багаті композиції були в учнів 2 та 5 класів, а доповнила презентацію своїми роботами Долінська О.М.

Свято пройшло в дружній патріотичній атмосфері.

Джерело: Сайт відділу освіти РДА