Головна Новини «Вишивана моя Україна»

Травень 2019

16 травня 2019 року на площі Героїв Небесної Сотні організована акція української вишиванки «Вишивана моя Україна». Захід проходив біля пам'ятника Т.Г.Шевченка,на якому були присутні керівники району,працівники державних установ міста,жителі та гості міста вдягнуті в вишиванки. Ведуча коротко ознайомила присутніх з невичерпною скарбницею нашого народу якою є – вишиванка,з якою пов'язана вся багатовікова історія українського народу, його творчі пошуки, радість і горе, його перемоги і поразки, сподівання на майбутнє. Вишиванка - це духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепло материнських рук. Пісню «Вишиванка» виконав Артем Ульяніцький; у виконанні Ірини Кравченко вихованки РЦДЮТ прозвучала пісня «Очі України»; Алвард Саградян подарувала пісню «Україна – це ти» . В кінці акції ведуча запросила всіх присутніх на спільне фото.