Головна Новини Привітання голови райдержадміністрації В.В.Галюка з Днем вишиванки

Травень 2019

Шановні жителі району!

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи.

Ще за свідченням знаменитого давньогрецького історика, географа і мандрівника Геродота, елементами вишиванки був прикрашений одяг скіфів, які проживали на наших землях в період VIIIст. до н. е. - IVст. н. е. Знаменитий арабський мандрівник Xст. у своїх розповідях також згадує про русів, які носили вишитий одяг.

День вишиванки - поки відносно нове народне свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня. Цьогоріч - 16 травня.

Нехай це свято зітре кордони й об’єднає українців по всьому світу. Українська вишиванка – це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

З повагою, голова райдержадміністрації Василь Галюк