Головна Соціальна сфера Управління соціального захисту населення Обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2019
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 25 26 27 28
29 30          

Засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Під керівництвом заступника голови РДА Ірини Олександрівни Петрусевич було проведено засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

Розглядались наступні питання:

  1. Про вирішення питання спорудження капітального пандуса біля сходів четвертого під’їзду по вулиці Соборній,11 м.Сквира.

Доповідачі:

Перебейніс Наталія Володимирівна, начальник відділу з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни  і праці та контролю за правильністю призначення і виплати пенсій райдержадміністрації.

Палієнко Сергій Іванович, заступник голови Сквирської міської ради.

Лозінський Віталій Леонідович, перший заступник голови Сквирської районної спілки з ураженням опорно-рухового апарата « Прагнення-Сквира ».

  1. Проведення обстежень забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Сквира.

 

Комітет перевірив справність «Кнопки виклику», розташовану на адміністративному будинку (вул.Богачевського, 28), яка не подавала сигналу. Для пояснень було запрошено заступника голови районної ради О.Г.Грищенко. Олена Григорівна Грищенко пообіцяла, що будуть терміново вжиті заходи по усуненню даного недоліку.

Комітет прийняв рішення перевірити справність усіх «Кнопок виклику» у місті, в першу чергу на адмінбудинках, аптеках тощо.

Переглядів: 201
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack