Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2019 Січень №19 23 січня 2019 року "Про організацію відшкодування витрат, понесених у зв'язку з реалізацією лікарських засобів у 2019 році особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
        1 2 3
5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

№19 23 січня 2019 року "Про організацію відшкодування витрат, понесених у зв'язку з реалізацією лікарських засобів у 2019 році особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Про організацію відшкодування витрат, понесених у зв'язку з реалізацією лікарських засобів у 2019 році особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Відповідно до статей 13, 14, 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", Бюджетного кодексу України, постанов Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 року № 1303 "Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань" (із змінами), від 17 жовтня 2008 року № 955 "Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби і медичні вироби" (із змінами), від 16 березня 2017 року № 180 "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України", Порядку відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 19 липня 2005 року № 360, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 липня 2005 року за № 783/11063, листів Державного казначейства України від 25 лютого 2008 року №3.4-04/654-3021 "Щодо обліку витрат, пов’язаних з відпуском лікарських засобів безоплатно на пільгових умовах", від 22 жовтня 2009 року № 15-06/2654-17879 "Щодо забезпечення медикаментами пільгової категорії громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", рішення Київської обласної ради від 20 грудня 2018 року № 530 - 25 -VII "Про обласний бюджет Київської області на 2019 рік", рішення сесії Сквирської районної ради від 20 грудня 2018 року № 03-29-07 "Про районний бюджет Сквирського району на 2019 рік", з метою забезпечення доступності лікарських засобів для лікування окремих захворювань на території Сквирського району:

 

1. Визначити розпорядником коштів за бюджетною програмою КПКВК МБ 0813050 "Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації.

 

2. Управлінню фінансів Сквирської районної державної адміністрації забезпечити фінансування згідно з помісячним розподілом коштів на пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та мають відповідні пільги згідно із Законом України "Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

 

3. Комунальному некомерційному підприємству Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»:

3.1. Отримувати від аптечних закладів звіти про відпущені лікарські засоби, вартість яких підлягає повному або частковому відшкодуванню (далі – звіт).

3.2. Перевіряти та контролювати достовірність даних, зазначених у звітах і виписаних рецептах та в дводенний строк з дня отримання звітів передавати їх до управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації для відшкодування вартості лікарських засобів.

3.3. Інформувати департамент охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації про відшкодування лікарських засобів у встановлені терміни.

 

4. Управлінню соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації:

4.1. Забезпечити за заявами суб’єктів господарювання, що провадять господарську діяльність на підставі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, незалежно від форми власності та підпорядкування, аптечні заклади яких розташовані в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці (далі – аптечні заклади), укладання тристоронніх договорів про відшкодування витрат, понесених у зв’язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повністю або частково відшкодовується.

4.2. Відкрити реєстраційний рахунок в Управлінні Державної казначейської служби України у Сквирському районі Київської області.

4.3. Відшкодування здійснювати за рахунок інших субвенцій з місцевого бюджету за кодом економічної класифікації видатків 2730 "Інші виплати населенню" бюджетної програми КПКВК МБ 0813050 "Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

4.4. Після отримання від Комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» перевіреного звіту забезпечити відшкодування витрат, понесених у зв’язку з реалізацією лікарських засобів, вартість яких повністю чи частково відшкодовується, у терміни, встановлені чинним законодавством.

4.5. Надавати інформацію Комунальному некомерційному підприємству Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» про використання бюджетних коштів для подальшого інформування департамент охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації про відшкодування лікарських засобів у встановлені терміни.

 

5. Рекомендувати керівникам аптечних закладів, з якими буде укладено тристоронні договори про відшкодування витрат, понесених у зв’язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повністю або частково відшкодовується:

5.1. Забезпечувати необхідний асортимент лікарських засобів згідно з Реєстром лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню.

5.2. Двічі на місяць подавати звіт про відпущені лікарські засоби, вартість яких підлягає відшкодуванню, відповідно до Порядку відшкодування вартості лікарських засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 березня 2017 року № 152 «Про забезпечення доступності лікарських засобів» до Комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» для перевірки та подальшої передачі до управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації для відшкодування коштів.

 

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з функціональним розподілом обов’язків.

 

 

 

Голова адміністрації В.Галюк

 

Переглядів: 161
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack