Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2019 Січень № 3 11 січня 2019 року "Про проведення профілактичних рейдів у Сквирському районі на період 2019 року"

Лютий 2019
25 26 27 28

№ 3 11 січня 2019 року "Про проведення профілактичних рейдів у Сквирському районі на період 2019 року" Друк

Про проведення профілактичних

рейдів у Сквирському районі

на період 2019 року

Відповідно до законів України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про Національну поліцію»,«Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», частини 4 статті 56 Закону України «Про державну службу», Кримінального кодексу України, Цивільного кодексу України, Сімейного кодексу України, на виконання пункту 2 Порядку ведення службами у справах дітей обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 20 січня 2014 року № 27, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 лютого 2014 року за № 216/24993 (із змінами), та з метою боротьби з незаконним обігом наркотиків, обмеження шкідливого впливу споживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів, а також попередження шкідливих звичок серед дітей, захисту прав на життя, охорону здоров’я, освіту, достойне проживання, належний догляд та проживання:

1. Cлужбі у справах дітей та сім’ї Сквирської райдержадміністрації спільно з сектором превенції Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області та Сквирським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Сквирською центральною районною лікарнею, відділом освіти Сквирської райдержадміністрації, органами місцевого самоврядування з 11.01.2019 року розпочати проведення профілактичних рейдів у Сквирському районі.

2. Службі у справах дітей та сім'ї Сквирської райдержадміністрації спільно з Сквирським відділом поліції ГУ НП в Київській області розробити графік проведення рейдів.

3. За кожним фактом виявлення протиправних дій щодо дітей вживати заходів до батьків або осіб, що їх заміняють, які не виконують своїх обов’язків, щодо виховання та утримання дітей відповідно до чинного законодавства.

4. Державним службовцям, які беруть участь у проведені нічних профілактичних рейдів у районі, надаються дні відпочинку за роботу в нічний час, згідно з поданими ними заявами.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В. ГАЛЮК