Січень 2019
28 29 30 31

№ 5 15 січня 2019 року "Про роботу з електронними документами у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату Сквирської районної державної адміністрації" Друк

Про роботу з електронними

документами у відділі ведення

апарату Сквирської районної

державної адміністрації

Відповідно до статей 6, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання постанови Центральної виборчої комісії від 20 січня 2011 року № 13 "Про порядок організаційно-правової підготовки і виконання дій щодо ведення Державного реєстру виборців" (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року № 1452 "Про затвердження Порядку застосування електронного цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, та організаціями державної форми власності" (зі змінами) та з метою впровадження у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату Сквирської районної державної адміністрації роботи з електронними документами із застосуванням електронного цифрового підпису:

1. Затвердити перелік електронних документів, з якими здійснюватиметься робота у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату Сквирської районної державної адміністрації (додається).

2. Затвердити порядок роботи з електронними документами у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату Сквирської районної державної адміністрації з урахуванням технічних і програмних засобів автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців" (додається).

3. Надати право електронного цифрового підпису Костирі Миколі Миколайовичу, начальнику відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Сквирської районної державної адміністрації та Пижевській Надії Володимирівні, головному спеціалісту відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Сквирської районної державної адміністрації відповідно до переліку електронних документів, з якими здійснюватиметься робота у відділі ведення Державного реєстру виборців.

4. Визначити Костиру Миколу Миколайовича, начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Сквирської районної державної адміністрації та Пижевську Надію Володимирівну, головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Сквирської районної державної адміністрації, відповідальними працівниками, які будуть здійснювати знищення електронних документів після закінчення строків їх зберігання.

5. Відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Сквирської районної державної адміністрації внести зміни:

1) в положення про відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Сквирської районної державної адміністрації;

2) в посадову інструкцію головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Сквирської районної державної адміністрації;

3) в номенклатуру справ відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Сквирської районної державної адміністрації з урахуванням особливостей роботи з електронними документами у відділі.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Салтанюка В.Л.

Голова адміністрації В. ГАЛЮК

розпорядження голови

Сквирської районної

від 15 січня 2019 року № 5

Перелік електронних документів, з якими здійснюється робота

у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату

Сквирської районної державної адміністрації

1. Накази про внесення запису до бази даних Державного реєстру виборців.

2. Накази про внесення змін до персональних даних виборця в Державному реєстрі виборців.

3.Накази про внесення змін до виборчої адреси виборця за зверненнями засобами автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців”.

4. Накази керівника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Сквирської районної державної адміністрації про знищення записів, термін зберігання яких закінчився (ст. 17, п. (>5р.)).

5. Накази про внесення змін до виборчих адрес в зв‘язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої України.

6. Накази про внесення змін до місця народження осіб, яких стосуються зміни в адміністративно-територіальному устрої України.

7. Накази про внесення змін до виборчих адрес осіб, яких стосуються зміни в геонімах чи будинках.

8. Накази про усунення кратних включень, знищення записів, що не є виборцями.

9. Накази про тимчасову зміну місця голосування та посвідчення виборця.

10.Накази про відміну тимчасової зміни місця голосування виборця.

Головний спеціаліст відділу ведення

апарату райдержадміністрації Н. ПИЖЕВСЬКА

розпорядження голови

Сквирської районної

від 15 січня 2019 року № 5

ПОРЯДОК

1. Проекти електронних документів відділу ведення Державного реєстру виборців формуються програмними засобами автоматизованої інформаційно-телекомунікайної системи “Державний реєстр виборців”.

2. Електронні документи тимчасового строку зберігання з часу їх створення і до знищення зберігаються в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі “Державний реєстр виборців”.

3. Знищення електронних документів після закінчення строків їх зберігання здійснюється в установленому порядку працівником відділу ведення Державного реєстру виборців.

4. Електронний цифровий підпис у відділі ведення Державного реєстру виборців застосовується відповідно до Закону України “Про електронний цифровий підпис” та з дотриманням Порядку застосування електронного цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями державної форми власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року № 1452.

5. Для документів, створених в електронній формі, застосовується їх автоматизована наскрізна електронна реєстрація.

Головний спеціаліст відділу ведення

апарату райдержадміністрації Н. ПИЖЕВСЬКА