Січень 2019
28 29 30 31

№ 2 10 січня 2019 року "Про річну перевірку наявності таємних документів та документів і справ з обмеженим доступом режимно-секретного органу апарату Сквирської районної державної адміністрації" Друк

Відповідно до вимог законів України "Про державну службу", "Про державну таємницю" та вимог пунктів 160, 415, 434, 435 Порядку організації та забезпечення режиму секретності в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2013 року № 939:

1. Утворити комісію для проведення річної перевірки наявності таємних документів та документів і справ з обмеженим доступом режимно-секретного органу апарату Сквирської районної державної адміністрації у складі:

Славінська

Оксана Вікторівна

- перший заступник голови Сквирської районної державної адміністрації, голова комісії;

Ворушило

Микола Степанович

Носанчук

Ігор Анатолійович -

- начальник відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства Сквирської районної державної адміністрації;

головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату Сквирської районної державної адміністрації.

2. Комісії у період з 14 по 21 січня 2019 року провести річну перевірку наявності таємних документів та документів і справ з обмеженим доступом режимно-секретного органу Сквирської районної державної адміністрації.

3. Відповідні акти за результатами загальної перевірки подати на затвердження голові Сквирської районної державної адміністрації до 22 січня 2019 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації В. ГАЛЮК