Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Листопад №441 19 листопада 2018 року "Про проект районної комплексної Програми соціальної підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2019 – 2022 роки"
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Грудень 2018
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

№441 19 листопада 2018 року "Про проект районної комплексної Програми соціальної підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2019 – 2022 роки" Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Про проект районної комплексної

Програми соціальної підтримки

військовослужбовців, учасників

антитерористичної операції та

членів їх сімей на 2019 – 2022 роки

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про соціальні послуги", "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", "Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", Указу Президента України від 18 березня 2015 року № 150 "Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції", розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 359-р "Про затвердження плану заходів щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції", з метою підвищення рівня соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей:

 

1. Схвалити проект районної комплексної Програми соціальної підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2019 – 2022 роки (далі – проект Програми), що додається.

 

2. Сквирській районній державній адміністрації в установленому порядку організувати подання проекту Програми на розгляд сесії Сквирської районної ради.

 

3. Після затвердження Сквирською районною радою в установленому порядку проекту Програми:

 

1) управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам Сквирської районної державної адміністрації забезпечити безумовне її виконання;

 

2) управлінню фінансів Сквирської районної державної адміністрації при формуванні районного бюджету на 2019 – 2022 роки передбачити кошти на фінансування заходів Програми, виходячи з фінансового ресурсу бюджету та його пріоритетів в межах загальних асигнувань, затверджених структурним підрозділам, відповідальним за їх виконання.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сквирської районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова адміністрації В. ГАЛЮК

СХВАЛЕНО

розпорядження голови

Сквирської районної

державної адміністрації

від 19 листопада 2018 року № 441

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРОЕКТ

районної комплексної Програми соціальної підтримки військовослужбовців,учасників антитерористичної операції

та членів їх сімей на 2019 — 2022 роки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сквира

2018 р.

 

 

 

 

 

 

І. ПАСПОРТ

Районної комплексної Програми соціальної підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2019 – 2022 роки

 

№ п/п Загальна характеристика Програми

1. Ініціатор розроблення Програми Управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації

2. Дата, номер і назва нормативних документів про необхідність розроблення Програми Закони України «Про місцеві державні адміністрації», «Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про соціальні послуги», Указ Президента України від 18 березня 2015 року № 150/2015 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 359-р «Про затвердження плану заходів щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції»

3. Розробник Програми Управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації

4. Відповідальний виконавець Програми Управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації

5. Учасники Програми Управління, відділи та інші структурні підрозділи Сквирської районної державної адміністрації, районний центр зайнятості, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Комунальне некомерційне підприємство Сквирської районної ради “Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги”, Сквирська центральна районна лікарня, міська та сільські ради, районний військовий комісаріат, громадська організація «Спілка учасників АТО Сквирщини» та інші громадські організації

(за згодою)

 

продовження таблиці

 

6. Термін реалізації Програми 2019 – 2022 роки

7. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми з районного бюджету 2019 – 500 тис. грн.

2020 – 500 тис. грн.

2021 – 500 тис. грн.

2022 – 500 тис. грн.

 

8. Основні джерела фінансування програми Державний, обласний, районний бюджети, бюджети міської та сільських рад, кошти небюджетних джерел фінансування незаборонені чинним законодавством

 

 

ІІ. Загальна характеристика Програми

 

Проект районної комплексної Програми соціальної підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2019 - 2022 роки (далі – Програма) розроблено на виконання завдань, визначених Указом Президента України від 18.03.2015 № 150 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції»,законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про соціальні послуги» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 359-р «Про затвердження плану заходів щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції».

В умовах кризової ситуації в економіці держави, зумовленої військовою агресією з боку Російської Федерації, надзвичайно важливим є організація надання соціальної допомоги учасникам антитерористичної операції (далі – АТО), членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, реалізація державних соціальних гарантій, надання медико-психологічних, оздоровчих та інформаційно-правових послуг.

Програмою враховано комплекс заходів, спрямованих на соціальну, фінансову, правову та психологічну підтримку учасників АТО та членів їх сімей, соціальну адаптацію, професійну реабілітацію військовослужбовців, надання соціально-побутової допомоги їх родинам, матеріального заохочення-виплати одноразової матеріальної допомоги із районного та бюджетів міської м. Сквира та сільських рад учасникам АТО, членам сімей загиблих військовослужбовців, військовослужбовцям (мешканцям Сквирського району), які вступили до лав Збройних Сил України за контрактом з 01.11.2018 року; здійснення моніторингу та контролю якості надання різних видів послуг.

Програма містить 7 розділів у додатку до Програми викладено Заходи щодо соціальної та фінансової підтримки військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей на 2019 — 2022 роки та її ресурсне забезпечення за рахунок коштів державного, обласного, районного бюджету, бюджетів міської та сільських рад, кошти небюджетних джерел фінансування не заборонені чинним законодавством.

 

ІІІ. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямовано Програму

 

У зв’язку з Російською збройною агресією проти України в Сквирському районі значно зросла кількість сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, погіршилось їх матеріальне становище і морально-психологічний стан. У зв’язку з військовим конфліктом район зазнав людських втрат та значних психологічних та суспільних деформацій, збільшились випадки посттравматичних стресових розладів не тільки учасників АТО, а також членів родин військовослужбовців, на емоційний стан яких впливає тяжке психологічне навантаження.

Комплексна підтримка та охоплення соціальним супроводом зазначеної категорії громадян, надання медичної та інформаційно-правової допомоги, здійснення заходів щодо відновлення їх психоемоційного стану, соціальної адаптації та повернення до активного громадського життя у цивільному середовищі, надання матеріальної допомоги на цей час є важливою та актуальною.

 

ІV. Мета Програми

 

Метою Програми є сприяння соціальній адаптації та повернення до повноцінного життя учасників АТО та членів їх сімей шляхом надання матеріальної, інформаційно-правової, медичної, соціальної, психологічної допомоги, здійснення професійної підготовки (перепідготовки), надання оздоровчих послуг, впровадження ефективного механізму забезпечення їх всіма видами соціальних гарантій, передбачених чинним законодавством України.

 

V. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, основні завдання, заходи та терміни виконання Програми

 

З початку проведення АТО та з 2018 року операції Об'єднаних сил в Сквирському районі здійснюється робота щодо всебічного соціального супроводу та ефективного вирішення проблемних питань учасників АТО, членів їх сімей та членів сімей загиблих військовослужбовців.

Станом на 01 січня 2018 року на обліку Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації, з числа учасників АТО перебуває: 34 особи з інвалідністю внаслідок участі в АТО, 419 учасника бойових дій та 11 осіб з числа членів сімей загиблих учасників АТО.

Всім учасникам бойових дій та особам з інвалідністю, яким статус встановлено у зв’язку з участю в антитерористичній операції на сході країни, до 05 травня проведено виплату разової грошової допомоги, нарахування якої проведено в розмірах, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 року № 170 «Про деякі питання виплати у 2018 році» разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».

На цей час 7 батькам загиблих учасників АТО району встановлено статус «Член сім’ї загиблого» та видано відповідне посвідчення. Всі вони користуються пільгами відповідно до Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Згідно із Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій, члени сімей загиблих, яким такий статус встановлено у зв’язку з участю в АТО на сході країни, користуються знижкою плати за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання, передбачених чинним законодавством (щомісячно) та пільгами на придбання твердого палива та скрапленого газу.

Налагоджено роботу щодо виявлення учасників АТО, які потребують забезпечення протезуванням (ортезуванням), санаторно-курортним лікуванням, забезпеченням засобами пересування тощо.

На обліку в управлінні соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації для забезпечення санаторно-курортною путівкою відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 200 перебувало 16 учасників бойових дій та 1 особа з інвалідністю внаслідок війни 2 групи. Відповідно до розподілу коштів на санаторно-курортне лікування на 2018 рік, Сквирському району виділено 118181,00 грн. (для 14 осіб). З 11 учасниками бойових дій АТО та 1 особою з інвалідністю внаслідок війни 2 групи укладено тристоронні угоди на оздоровлення протягом травня - жовтня 2018 року на загальну суму 96868,00 грн. до санаторіїв: ”Трускавецький” м. Трускавець, ”Київ плюс” Львівська обл. м. Моршин, ”Дніпро Бескит” м.Трускавець, ”Кирилівка” Запорізька обл., с. Кирилівка, ”Сонячне Закарпаття”, ”Верховина” Закарпатської обл.

Щодо оздоровлення дітей, батьки яких є учасниками АТО, на обліку служби у справах дітей та сім’ї Сквирської райдержадміністрації перебувало 58 дітей учасників АТО віком від 7 до 17 років. У 2018 році оздоровчі та відпочинкові послуги отримало 58 дітей.

Відповідно до вимог «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 221, 1 особу направлено для проходження психологічної реабілітації до санаторію “Верховина” Закарпатської області.

Сквирською центральною районною лікарнею проводяться обов’язкові медичні огляди військовослужбовців, звільнених у запас (демобілізованих), які були призвані на військову службу під час мобілізації на особливий період. При виявленні порушень у стані здоров’я їх направляють на стаціонарне обстеження. До закладів первинної медико-санітарної допомоги прикріплено 245 військовослужбовців звільнених у запас (демобілізованих), які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період. На диспансерному обліку у сімейних лікарів перебуває 210 військовослужбовців (демобілізованих).

При Сквирському районному військовому комісаріаті працює психолог, який забезпечує психологічну підтримку військовослужбовців. На запрошення Сквирської районної державної адміністрації організовано соціально-психологічний супровід учасників АТО соціально-психологічним Центром державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції (м. Славутич).

У січні 2017 року при Сквирському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді створено відділ соціально-психологічної підтримки учасників АТО та їх, де працюють практичний психолог, юрист та фахівець із соціальної роботи.

Працівниками відділу соціальної та психологічної підтримки учасників АТО та членів їх сімей надається психологічна допомога учасникам АТО, які мають труднощі при адаптації в соціумі та потребують психологічної реабілітації в лікувальних закладах та санаторіях.

З метою надання допомоги учасникам АТО та їх сім’ям відділ співпрацює з:

Громадською Організацією «Юридична Сотня» для забезпечення базовою інформацією щодо пільг і соціальних гарантій, а також – надання рекомендацій щодо порядку дії в певних ситуаціях;

Товариством Червоного Хреста України в рамках програми «Підтримка довгострокової соціальної стабільності в Україні» для надання можливості учасникам АТО отримати безкоштовно необхідні ліки;

Громадською організацією «Українською асоціацією фахівців з подолання психотравмуючих подій», яка надає допомогу у вигляді індивідуальних консультацій, бесід, тренінгів.

Особливе місце в роботі відділу займає соціально-психологічний супровід родин загиблих, померлих учасників АТО. Постійно здійснюється соціально-психологічна підтримка батьків загиблих та померлих учасників АТО, а саме: допомога в оформленні документів, допомога в організації поховання, у вирішенні проблем різного характеру, відвідування сімей на свята. Для соціально-психологічної підтримки створена мобільна група дружин учасників АТО, яка допомагає сім’ям учасників АТО в кризовій ситуації та здійснює патронажний супровід учасників АТО та їх сімей.

Сквирським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Сквирським районним центром зайнятості систематично проводяться семінари для учасників АТО.

Протягом 2017-2018 років в Сквирському районному центру зайнятості перебувало 54 особи з числа учасників антитерористичної операції, які мали статус безробітного. В 2018 році Сквирським районним центром зайнятості із осіб, що перебували на обліку:

9 осіб працевлаштовано (з яких 3 особи самостійно працевлаштувались);

6 осіб зняті з реєстрації, підписали контракт на військову службу;

1 особа отримала одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності;

3 особи пройшли підвищення кваліфікації за напрямком «Провадження підприємницької діяльності».

Учасники АТО постійно залучаються до профорієнтаційних групових та масових заходів, які проводить районний центр зайнятості.

Протягом 2017-2018 років у загальноосвітніх навчальних закладах району проводилися різноманітні заходи щодо вшанування воїнів АТО та співпраці з ними. На офіційних сайтах Сквирської районної державної адміністрації та Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 створено рубрику «Герої не вмирають», яка присвячена загиблим у зоні АТО жителям Сквирщини.

Реалізація Програми сприятиме медичній та соціальній адаптації, психологічній реабілітації, професійній підготовці та перепідготовці учасників АТО, а також соціальному захисту членів їх родин, вшануванню пам’яті загиблих у ході виконання антитерористичної операції, створення в суспільстві атмосфери підтримки та поважного ставлення до членів сімей загиблих та учасників АТО.

Виконання завдань та заходів Програми передбачає відновлення та попередження порушених внаслідок травм функцій, оптимальну реалізацію фізичного та соціально-психологічного потенціалу військовослужбовців, які брали участь в АТО, з метою найскорішої їх інтеграції у суспільство.

Програму розроблено на 2019 – 2022 роки.

 

VІ. Ресурсне забезпечення реалізації Програми

 

Фінансування Програми здійснюється за рахунок державного, обласного, районного бюджетів, бюджетів міської та сільських рад, коштів небюджетних джерел фінансування не заборонених чинним законодавством.

Обсяги фінансових ресурсів для виконання заходів Програми можуть коригуватися в залежності від потреб та фінансових можливостей.

Орієнтовний обсяг видатків з районного бюджету необхідний для виконання Програми в частині надання матеріальної допомоги - 2000,00 тис. гривень (2019рік — 500,00 тис. грн., 2020 рік —500,00 тис. грн., 2021-500,00 тис. грн., 2022- 500,00 тис. грн.).

 

VІI. Координація та контроль за реалізацією Програми

 

Координація та контроль за виконанням заходів Програми здійснюється управлінням соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації, а за використанням коштів з державного, обласного, районного бюджетів, бюджетів місцевого самоврядування - головними розпорядниками коштів, які визначені виконавцями заходів.

Управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації забезпечує аналіз та узагальнення інформації про стан виконання Програми за відповідний рік та надає звіт Сквирській районній раді до 15 січня щороку.

 

Додаток

до районної комплексної Програми соціальної підтримки військовослужбовців,

учасників антитерористичної операції

та членів їх сімей на 2019 – 2022 роки

 

Завдання та заходи районної комплексної програми соціальної підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2019 – 2022 роки

 

 

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.

№ з/п Перелік заходів Програми Термін

виконання заходу Виконавці Джерела фінансування Орієнтовані обсяги фінансування,

тис. грн. Очікуваний результат

2019 2020 2021 2020

Розділ 1. Соціальна підтримка, медичне обслуговування сімей загиблих учасників антитерористичної операції,

військовослужбовців і поранених учасників АТО

1. Виплата щорічної одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям, які брали участь в АТО та їх сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах 2019-2022 Управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації, міський та сільські виконавчі комітети Районний бюджет,

Міський бюджет,

Бюджети сільських рад 144 144 144 144 Матеріальна підтримка членів сімей загиблих

2. Виплата одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям, які

 

 

 

поранені в зоні АТО 2019-2022

 

 

 

Управління соціального захисту населення

 

 

 

Сквирської районної державної адміністрації, міський та сільські виконавчі комітети Районний бюджет,

Міський

 

 

 

бюджет,

Бюджети сільських рад 11 11 11 11 Матеріальна підтримка учасників

продовження додатка

 

АТО

3. Виплата одноразової матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців, які загинули в зоні АТО 2019-2022 Управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації, міський та сільські виконавчі комітети Районний бюджет,

Міський бюджет,

Бюджети сільських рад 20 20 20 20 Матеріальна підтримка членів сімей загиблих

4. Виплата одноразової допомоги військовослужбовцям (мешканцям Сквирського району), які вступили на військову службу до лав Збройних Сил України за контрактом з 01.11.2018 року 2019-2020 Управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації, міський та сільські виконавчі комітети Районний бюджет,

Міський бюджет,

Бюджети сільських рад 80 80 80 80 Матеріальна підтримка військовослужбовців, які вступили на військову службу до лав ЗС України за контрактом

5. Виплата одноразової

 

 

 

допомоги членам сімей померлих учасників АТО (на поховання) 2019-

 

 

 

2020 Управління

 

 

 

соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації, міський та сільські виконавчі комітети Районний

 

 

 

бюджет,

Міський бюджет,

Бюджети сільських рад 35 35 35 35 Матеріальна

продовження додатка

 

підтримка членів сімей учасників АТО

6. Виплата щорічної одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям, які брали участь в АТО 2019-2020 Управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації, міський та сільські виконавчі комітети Районний бюджет,

Міський бюджет,

Бюджети сільських рад 210 210 210 210 Матеріальна підтримка членів сімей учасників АТО

7. Виявлення та облік членів сімей загиблих учасників АТО, які потребують поліпшення житлових умов, але не перебувають на квартирному обліку 2019-2022 Виконавчі комітети сільських та міської рад - - - - - Обстеження житлових умов членів сімей загиблих учасників АТО

8. Сприяння реалізації прав

 

 

 

учасників АТО, членів їх сімей, членів сімей загиблих та поранених учасників АТО на забезпечення земельними ділянками 2019-

 

 

 

2022 Виконавчі

 

 

 

комітети сільських та міської рад - - - - - Поліпшення

продовження додатка

 

майнового стану учасників АТО, членів сімей загиблих (соціально-побутових умов)

9. Надання правової допомоги щодо захисту прав та законних інтересів учасників АТО, членів сімей загиблих та поранених учасників АТО 2019-2022 Юридичний сектор райдержадміністрації, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді - - - - - Правова допомога

10. Забезпечення безкоштовним оздоровленням та відпочинком дітей учасників АТО 2019-2022 Служба у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації Районний бюджет

Міський бюджет,

Бюджети сільських рад Поліпшення соціального захисту сімей загиблих учасників АТО

11. Забезпечення безкоштовним

 

 

 

харчуванням учнів загальноосвітніх навчальних закладів дітей учасників АТО 2019-2022

 

 

Відділ освіти Сквирської

 

 

 

райдержадміністрації Районний бюджет

 

 

 

Міський бюджет,

Бюджети сільських рад Поліпшення соціального

продовження додатка

 

захисту сімей загиблих учасників АТО

12. Забезпечення безкоштовним триразовим харчуванням вихованців дошкільних навчальних закладів з числа дітей військовослужбовців, які загинули під час АТО та дітей учасників АТО 2019-2022 Відділ освіти райдержадміністрації Районний бюджет

Міський бюджет,

Бюджети сільських рад Поліпшення соціального захисту сімей учасників АТО

13. Звільнення дітей учасників АТО від сплати за додаткові освітні послуги у державних і комунальних навчальних закладах, центр дитячої та юнацької творчості, дитячо-юнацькій спортивній школі, гуртках, секціях при

 

 

 

дошкільних, позашкільних і культурно-освітніх закладах 2019-2022 Відділ освіти райдержадміністрації - - - - - Соціальний захист сімей учасників АТО та сімей загиблих учасників АТО

 

 

 

 

продовження додатка

 

 

14. Надання психологічної допомоги сім'ям загиблих та учасникам АТО 2019-2022 Районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Сквирська центральна районна лікарня - - - - - Психологічна реабілітація

15. Здійснення оцінки потреб та надання комплексу соціальних послуг сім’ям учасників АТО та сім’ям загиблих учасників АТО 2019-2022 Районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді - - - - - Запобігання потрапляння сімей у категорію тих, які перебувають у складних життєвих обставинах

16. Налагодження співпраці з громадськими, благодійними, волонтерськими, релігійними організаціями з метою

 

 

 

залучення коштів з не бюджетних джерел для надання грошової і натуральної допомоги сім’ям загиблих (постраждалих) під час проведення АТО, та учасникам АТО, які її потребують 2019-2022 Райдержадміністрація, сільські та міський виконавчі комітети, районний центр соціальних служб

 

 

 

для сім'ї, дітей та молоді - - - - - Залучення гуманітарної допомоги

 

 

 

продовження додатка

17. Надання необхідної допомоги у працевлаштуванні, сприяння у професійній підготовці, перепідготовці, підвищенні кваліфікації, залучення до участі у громадських та тимчасових роботах учасникам АТО 2019-2022 Сквирський районний центр зайнятості - - - - - Сприяння соціалізації громадян, які зазнали стресових впливів

МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

18. Забезпечення проведення обов’язкового медичного огляду військовослужбовців,

 

 

 

звільнених у запас та стаціонарне обстеження мобілізованих, у яких виявлені порушення стану здоров’я 2019-2022 Сквирська центральна районна лікарня,

Комунальне

 

 

 

некомерційне підприємство Сквирської районної ради «Сквирський районний ЦПМСД» Районний бюджет Поліпшення індикативних показників здоров’я

продовження додатка

 

19. Організація медичного супроводження демобілізованих військовослужбовців шляхом проведення періодичних медичних оглядів, надання всебічної допомоги у проходженні медико-соціальних експертних комісій 2019-2022 Сквирська центральна районна лікарня,

Комунальне некомерційне підприємство Сквирської районної ради «Сквирський районний ЦПМСД» Районний бюджет Поліпшення індикативних показників здоров’я

20. Забезпечення учасників АТО безоплатними медикаментами в разі амбулаторно – поліклінічного лікування 2019-2022 Сквирська центральна районна лікарня,

Комунальне некомерційне підприємство Сквирської

 

 

 

районної ради «Сквирський районний ЦПМСД» Районний бюджет Поліпшення індикативних показників здоров’я

 

 

 

продовження додатка

РОЗДІЛ 2. Вшанування пам'яті загиблих учасників АТО та патріотичне виховання молодого покоління

21. Проведення необхідних інформаційно- просвітницьких заходів, пов’язаних із героїзацією осіб, які віддали життя за незалежність України. 2019-2022 Відділ освіти, служба у справах дітей та сім’ї, відділ культури, релігій, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації - - - - - Патріотичне виховання підростаючого покоління та консолідація українського народу

22. Створення у музейних, бібліотечних закладах тематичних виставок, експозицій, у тому числі фотовиставок, присвячених героїзму учасників АТО 2019-2022 Відділ культури, релігій, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації - - - - - Підвищення рівня патріотизму серед населення

23.

 

Організація зустрічей учнів з учасниками антитерористичної операції та волонтерами, які надають їм допомогу 2019-2022 Відділ освіти райдержадміністрації - - - - - Виховання патріотизму у дітей та молоді

продовження

додатка

 

24. Проведення лінійок та уроків пам’яті, засідань за круглим столом, виховних годин та інших тематичних заходів 2019-2022 Відділ освіти райдержадміністрації - - - - - Виховання патріотизму у дітей та молоді

Разом на фінансування заходів: 500 500 500 500

 

 

 

Начальник управління

соціального захисту

населення адміністрації

Переглядів: 119
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack