Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Листопад №440 16 листопада 2018 року "Про утворення робочої групи для вирішення питання відшкодування вартості лікарських засобів, які відпущені за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету "Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорн"

Грудень 2018
31

№440 16 листопада 2018 року "Про утворення робочої групи для вирішення питання відшкодування вартості лікарських засобів, які відпущені за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету "Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорн" Друк

Про утворення робочої групи для вирішення питання відшкодування вартості лікарських засобів, які відпущені за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету "Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" та за Урядовою програмою "Доступні ліки"

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою вирішення питання відшкодування вартості лікарських засобів за рахунок субвенцій з Державного бюджету:

1. Утворити робочу групу для вирішення питання відшкодування вартості лікарських засобів, які відпущені за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету "Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" та за Урядовою програмою "Доступні ліки", згідно з додатком.

2. Робочій групі розглянути звернення Сквирської центральної районної аптеки № 25 та ТОВ "Київфарм".

3. За результатами засідання робочої групи управлінню соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації та начальнику – головному бухгалтеру відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Сквирської районної державної адміністрації підготувати листи-звернення до Сквирської районної ради для розгляду на сесії питання щодо надання дозволу на здійснення відшкодування вартості лікарських засобів за відпущеними пільговими рецептами за жовтень-листопад 2018 року.

Голова адміністрації В. ГАЛЮК

до розпорядження голови

адміністрації

від 16.11.2018 № 440

СКЛАД

робочої групи для вирішення питання

відшкодування вартості лікарських засобів, які відпущені

Ульянова

Марія Василівна

начальник управління фінансів Сквирської районної державної адміністрації;

Буланова

Світлана Олександрівна

завідувач юридичного сектору апарату Сквирської районної державної адміністрації;

Рогоза

Надія Анатолівна

начальник управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації;

Колесник – Гавронська

Наталія Володимирівна

головний лікар КНП Сквирської районної ради "Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги";

Літвінко

Аліна Олексіївна

начальник – головний бухгалтер відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Сквирської районної державної адміністрації.

Начальник управління

фінансів адміністрації М. УЛЬЯНОВА