Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Листопад № 439 15 листопада 2018 року "Про надання в оренду ПП «Агрофірма «Розволожжя» невитребуваних земельних часток (паїв) в кількості 2 шт., загальною площею 8,9 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Тхорівської"

Грудень 2018
31

№ 439 15 листопада 2018 року "Про надання в оренду ПП «Агрофірма «Розволожжя» невитребуваних земельних часток (паїв) в кількості 2 шт., загальною площею 8,9 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Тхорівської" Друк

Про надання в оренду ПП «Агрофірма

«Розволожжя» невитребуваних земельних

часток (паїв) в кількості 2 шт., загальною

площею 8,9 га для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Тхорівської

сільської ради Сквирського району Київської області

Розглянувши клопотання директора ПП «Агрофірма «Розволожжя» А.П.Я.Смітс про надання в оренду невитребуваних земельних часток (паїв) в кількості 2 шт., загальною площею 8,9 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташовані в адміністративних межах Тхорівської сільської ради Сквирського району Київської області, та враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення земельних ділянок, керуючись ст. 17 Земельного кодексу України, п. 7 ст. 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст. 16, 19 Закону України «Про оренду землі», ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Передати ПП «Агрофірма «Розволожжя» в строкове платне користування земельну ділянку сільськогосподарського призначення (невитребувані земельні частки (паї) у кількості 2 шт., загальною площею 8,9 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташовані в адміністративних межах Тхорівської сільської ради Сквирського району Київської області, шляхом укладення договору оренди землі строком на 7 років та встановити орендну плату в розмірі 8 % від нормативно-грошової оцінки земель з урахуванням коефіцієнту індексації.

2

2. Юридичному сектору апарату райдержадміністрації розробити договір оренди землі.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації В. ГАЛЮК