Грудень 2018
31

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

територіальній громаді Пустоварівської

сільської ради для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Пустоварівської

сільської ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву Пустоварівської сільської ради в особі голови Скочинського М.О. - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Пустоварівської сільської ради Сквирського району Київської області взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) - серія КВ № 017451, враховуючи рішення Сквирського районного суду Київської області від 15.04.2010 року справа № 2-о-20/2010 р., державний акт на право колективної власності на землю КСП «Колос» та керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, законами України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», статтею 5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл Пустоварівській сільській раді (що розташована за адресою: площа Ватутіна, буд. 18 А, с. Пустоварівка, Сквирський район, Київська область, ідентифікаційний код юридичної особи 04360698) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення

2

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність територіальній громаді Пустоварівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Пустоварівської сільської ради за № 815 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Колос».

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до статті 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

3. Пустоварівської сільській раді виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації В. ГАЛЮК