Головна Соціальна сфера Культура Музей Звіт про роботу музею за 9 місяців 2018 року

Грудень 2018

Звіт про роботу музею за 9 місяців 2018 року Друк

налічує 3652 експонати. Основна функція є і залишається – обслуговування населення, поповнення експозицій, прийняття активної участі в суспільному житті міста, району і країни.

Основною метою роботи музею в сучасних умовах є науково-дослідницька робота, збереження експозицій та постійна співпраця з відвідувачами. В музеї постійно проводяться екскурсії, виставки, тематичні години. У взаємодії з дітьми та молоддю району особливо увагу приділяється національно – патріотичному вихованню. Проводяться різні заходи присвячені вшануванню воїнів АТО, воїнів інтернаціоналістів, подіям ДСв; заходи до Дня Соборності України, Дня пам’яті Героїв Крут, пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Музей активно долучається до видавницької справи – завдяки зібраним музеєм матеріалам Сквирський район ввійшов до Х тому книги Пам’яті України «Звитяжці», завершилася підготовка матеріалів до енциклопедії Київщини, вийшла в світ Мала енциклопедія Сквирщини. Також на базі музею вперше було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Музейний простір, сучасні підходи до музейної справи».