Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Листопад №430 12 листопада 2018 року "Про внесення змін до розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 08 липня 2013 року № 197 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для вед.."

Листопад 2018
26 27 28 29 30

№430 12 листопада 2018 року "Про внесення змін до розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 08 липня 2013 року № 197 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для вед.." Друк

Про внесення змін до розпорядження голови

Сквирської районної державної адміністрації

від 08 липня 2013 року № 197 «Про надання

дозволу на розробку проекту землеустрою щодо

відведення у власність земельної ділянки

для ведення товарного сільськогосподарського

виробництва гр. Кабачок Олені Вікторівні

в адміністративних межах Антонівської сільської ради

Сквирського району Київської області»

Розглянувши заяву гр. Луценка Т.С. в інтересах гр. Кабачок О.В. – власника земельної частки (пай) про внесення змін до розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 08 липня 2013 року № 197 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Кабачок Олені Вікторівні в адміністративних межах Антонівської сільської ради Сквирського району Київської області» та керуючись статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Внести до розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 08 липня 2013 року № 197 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Кабачок Олені Вікторівні в адміністративних межах Антонівської сільської ради Сквирського району Київської області» наступні зміни:

1) Назву розпорядження викласти в такій редакції «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Кабачок Олені Вікторівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Антонівської сільської ради Сквирського району Київської області».

2) У тексті розпорядження слова «надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки» замінити

2

словами «надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність».

3) У пункті 2 розпорядження слова «розробку проекту землеустрою» замінити словами «розроблення технічної документації».

4) У пункті 3 розпорядження слова «виготовити проект землеустрою та подати на розгляд» замінити словами «виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до».

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації В. ГАЛЮК