Листопад 2018

будівництва Шамраївської

та Пустоварівської амбулаторій

загальної практики сімейної медицини

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою якісного та вчасного проведення робіт з будівництва Шамраївської та Пустоварівської амбулаторій загальної практики сімейної медицини, фінансування яких передбачено здійснити за рахунок коштів обласного, місцевого бюджетів та субвенції з державного бюджету у 2019 році:

1. Утворити робочу групу для здійснення заходів щодо будівництва Шамраївської та Пустоварівської амбулаторій загальної практики сімейної медицини, фінансування яких здійснюється за рахунок коштів обласного, місцевого бюджетів та субвенції з державного бюджету у 2019 році, що додається.

2. Робочій групі для здійснення заходів щодо будівництва Шамраївської та Пустоварівської амбулаторій загальної практики сімейної медицини, фінансування яких здійснюється за рахунок коштів обласного, місцевого бюджетів та субвенції з державного бюджету у 2019 році, забезпечити щотижневий моніторинг та контроль за здійсненням заходів щодо будівництва Шамраївської та Пустоварівської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Голова адміністрації В. ГАЛЮК

до розпорядження голови

адміністрації

від 09.11.2018 № 428

СКЛАД

робочої групи для здійснення заходів

Славінська

Оксана Вікторівна

перший заступник голови Сквирської районної державної адміністрації, голова робочої групи;

Гаврилюк

Ольга Яківна

завідувач сектору містобудування та архітектури Сквирської районної державної адміністрації, секретар робочої групи;

Члени робочої групи:

Буланова

Світлана Олександрівна

завідувач юридичного сектору апарату Сквирської районної державної адміністрації;

Гриша

Василь Васильович

голова Сквирської районної ради (за згодою);

Колесник – Гавронська

Наталія Володимирівна

головний лікар КНП Сквирської районної ради "Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги";

Левіцька

Валентина Петрівна

Пилюта

Олександр Петрович

Скочинський

Микола Олександрович

Шамраївський сільський голова;

начальник відділу економічного розвитку Сквирської районної державної адміністрації;

Пустоварівський сільський голова;

Ульянова

Марія Василівна

начальник управління фінансів Сквирської районної державної адміністрації.

Начальник відділу управління

персоналом та організаційної