Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Жовтень №405 19 жовтня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Косовській Вікторії Сергіївні для ведення товарного сіл..."

Жовтень 2018

№405 19 жовтня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Косовській Вікторії Сергіївні для ведення товарного сіл..." Друк

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) для передачі її у власність

гр. Косовській Вікторії Сергіївні для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Великополовецької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Лещенко К.М. в інтересах гр. Косовської В.С. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області, розробленої ФОП Світличним В.Д. та керуючись статтями 17, 22, пунктом г частини 1 статті 81, статтями 125, 126, 186-1 Земельного кодексу України, статтею 6, пунктом 7 статті 13, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Косовській Вікторії Сергіївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність гр. Косовській Вікторії Сергіївні земельну ділянку площею 2,8300 га (з них ріллі – 2,8300 га) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області, оформити гр. Косовській Вікторії Сергіївні право власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) до набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається - купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки;

2) дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Документацію із землеустрою передати до відділу у Сквирському районі ГУ Держгеокадастру в Київській області для формування Державного фонду документації із землеустрою.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В.Галюк