Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Жовтень №404 19 жовтня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Раківському Олегу Олексійовичу та гр. Тимошенко Наталії О...

Жовтень 2018

№404 19 жовтня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Раківському Олегу Олексійовичу та гр. Тимошенко Наталії О... Друк

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) для передачі її у власність

гр. Раківському Олегу Олексійовичу та

гр. Тимошенко Наталії Олексіївні по ½ частині

в рівних частках кожному для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Самгородоцької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву ФОП Шеремет С.І. в інтересах гр. Раківського О.О. та гр. Тимошенко Н.О. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність по ½ частині в рівних частках кожному для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Самгородоцької сільської ради Сквирського району Київської області, розробленої ФОП Шеремет С.І. та керуючись статтями 17, 22, пунктом г частини 1 статті 81, статтями 125, 126, 186-1 Земельного кодексу України, статтею 6, пунктом 7 статті 13, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Раківському Олегу Олексійовичу та гр. Тимошенко Наталії Олексіївні по ½ частині в рівних частках кожному для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Самгородоцької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2

2. Передати у власність гр. Раківському Олегу Олексійовичу та гр. Тимошенко Наталії Олексіївні земельну ділянку площею 3,5062 га (з них ріллі – 3,5062 га) по ½ частині в рівних частках кожному для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Самгородоцької сільської ради Сквирського району Київської області, оформити гр. Раківському Олегу Олексійовичу та гр. Тимошенко Наталії Олексіївні право власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) до набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається - купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки;

2) дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Документацію із землеустрою передати до відділу Держгеокадастру у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В.Галюк