Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Жовтень №398 08 жовтня 2018 року "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Кипіченко Ніні Федорівні для ведення "

Жовтень 2018
29 30 31

№398 08 жовтня 2018 року "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Кипіченко Ніні Федорівні для ведення " Друк

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

гр. Кипіченко Ніні Федорівні для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Великополовецької сільської

ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Лещенко К.М. в інтересах гр. Кипіченко Н.Ф. - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) - серія РН № 365003, враховуючи рішення Сквирського районного суду Київської області № 376/1054/18 від 31.05.2018 року, державний акт на право колективної власності на землю КСП «Гігант» та керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», статтею 5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Кипіченко Ніні Федорівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського

2

виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради за № 1052 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Гігант».

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до ст. 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

3. Гр. Кипіченко Ніні Федорівні виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації В.В.Галюк