Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Жовтень №385 02 жовтня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Данченку Івану Павловичу для ведення товарного сільськогосп"

Жовтень 2018
29 30 31

№385 02 жовтня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Данченку Івану Павловичу для ведення товарного сільськогосп" Друк

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) для передачі її у власність

гр. Данченку Івану Павловичу для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Великополовецької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву ФОП Шеремет С.І. в інтересах гр. Данченка І.П. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області, розробленої ФОП Шеремет С.І. та керуючись статтями 17, 22, пунктом г частини 1 статті 81, статтями 125, 126, 186-1 Земельного кодексу України, статтею 6, пунктом 7 статті 13, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Данченку Івану Павловичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність гр. Данченку Івану Павловичу  земельну ділянку , площею 3,4200 га (з них ріллі – 3,4200 га) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області, оформити гр. Данченку Івану Павловичу право власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) до набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається - купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки;

2) дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Документацію із землеустрою передати до відділу у Сквирському районі ГУ Держгеокадастру в Київській області для формування Державного фонду документації із землеустрою.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації В.В.Галюк