Жовтень 2018

лісів Державного підприємства

«Білоцерківське лісове господарство»

в Сквирському районі Київської області

Відповідно до п.9 ст.39, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища", Лісового кодексу України, Земельного кодексу України та на виконання рішення сесії Сквирської районної ради від 23.02.2017 №05-13-07 «Про затвердження районної Програми «Ліси Сквирщини» на 2017-2021 роки»:

1. Утворити комісію щодо проведення інвентаризації стану відновлення лісів Державного підприємства «Білоцерківське лісове господарство» в Сквирському районі Київської області у складі:

Сиворакша

Микола Васильович начальник управління агропромислового розвитку Сквирської райдержадміністрації, голова комісії

Тибулевич

Світлана Леонідівна головний спеціаліст відділу фінансово-кредитного забезпечення, економічного аналізу, прогнозування, врегулювання майнових і земельних відносин та бухгалтерського обліку управління агропромислового розвитку Сквирської райдержадміністрації, секретар комісії

Члени комісії:

Романюк

Світлана Валентинівна начальник відділу з питань виробництва, переробки, маркетингу продукції рослинництва та тваринництва управління агропромислового розвитку Сквирської райдержадміністрації;

продовження додатка

Приймаченко

Василь Сергійович

депутат Сквирської районної ради (за згодою);

Рижов

Олег Миколайович

заступник директора державного підприємства «Білоцерківське лісове господарство» (за згодою);

Бабенко

Валентин Васильович Сквирський лісничий державного підприємства «Білоцерківське лісове господарство» (за згодою).

2. Комісії надати довідку до райдержадміністрації про проведення інвентаризації стану відновлення лісів.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації В.В.Галюк