Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Серпень № 340 17 серпня 2018 року "Про негайне відібрання дітей, які залишені без батьківського піклування, із сім’ї Шельменко Тетяни Вікторівни та Рудь Сергія Юрійовича"

Вересень 2018

№ 340 17 серпня 2018 року "Про негайне відібрання дітей, які залишені без батьківського піклування, із сім’ї Шельменко Тетяни Вікторівни та Рудь Сергія Юрійовича" Друк

Про негайне відібрання дітей,

які залишені без батьківського піклування,

із сім’ї Шельменко Тетяни Вікторівни

та Рудь Сергія Юрійовича

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про охорону дитинства", статті 170 Сімейного Кодексу України, пункту 8 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 "Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини" (із змінами), розглянувши клопотання служби у справах дітей та сімї Сквирської районної державної адміністрації від 17 серпня 2018 року № 532:

1. Негайно відібрати дітей у зв’язку з безпосереднім виникненням загрози життю та здоров’ю дітей: Шельменка Артура Ігоровича, , Шельменко Крістіни Андріївни,  Шельменка Олександра Сергійовича, Шельменка Максима Сергійовича,  Шельменка Данила Сергійовича,  Шельменко Каріни Сергіївни,  Рудь Світлани Сергіївни, та Шельменка Сергія Сергійовича, , від матері Шельменко Тетяни Вікторівни, та Рудь Сергія Юрійовича, які проживають за адресою: Київська область.

2. Тимчасово влаштувати дітей: Шельменка Артура Ігоровича,  Шельменко Крістіну Андріївну,  Шельменка Олександра Сергійовича, Шельменка Максима Сергійовича, Шельменка Данила Сергійовича, Шельменко Каріну Сергіївну,  Рудь Світлану Сергіївну, та Шельменка Сергія Сергійовича,  у дитяче відділення Сквирської центральної районної лікарні для проведення обстеження та надання необхідної медичної допомоги.

3. Сквирському центру первинної медико-санітарної допомоги клопотати перед Департаментом охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації про виділення путівки для тимчасового влаштування малолітніх дітей Рудь Світлани Сергіївни, та Шельменка Сергія Сергійовича, до державного дитячого закладу на повне державне утримання.

4. Службі у справах дітей та сім’ї Сквирської районної державної адміністрації:

4.1. Інформувати Сквирський відділ Білоцерківської місцевої прокуратури про негайне відібрання дітей Шельменка Артура Ігоровича, Шельменко Крістіни Андріївни, Шельменка Олександра Сергійовича, 2 Шельменка Максима Сергійовича,  Шельменка Данила Сергійовича,  Шельменко Каріни Сергіївни, Рудь Світлани Сергіївни,  та Шельменка Сергія Сергійовича,

4.2. Вжити заходів для подальшого влаштування дітей.

4.3. Звернутися до Сквирського районного суду з позовною заявою про позбавлення батьківських прав громадянки Шельменко Тетяни Вікторівни та громадянина Рудь Сергія Юрійовича, які проживають за адресою: Київська область, відносно їхніх малолітніх та неповнолітніх дітей.

4.4. Вирішити питання про надання статусу малолітнім та неповнолітнім дітям.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Сквирської районної державної адміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В. Галюк