Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Травень № 252 25 травня 2018 року "Про розроблення детального плану території двох поруч розташованих земельних ділянок площею 2,9359 га та площею 3,5 га, які перебувають у власності ТОВ Агрофірма "Нива", розміщених за адресою: Київська область, Сквирський р"

Травень 2018
28 29 31

№ 252 25 травня 2018 року "Про розроблення детального плану території двох поруч розташованих земельних ділянок площею 2,9359 га та площею 3,5 га, які перебувають у власності ТОВ Агрофірма "Нива", розміщених за адресою: Київська область, Сквирський р" Друк

Про розроблення детального плану території

двох поруч розташованих земельних ділянок

площею 2,9359 га та площею 3,5 га, які перебувають

у власності ТОВ Агрофірма "Нива", розміщених

за адресою: Київська область, Сквирський район,

с. Пищики, вул. Миру, 113 б (за межами населеного пункту)

під будівництво комплексу з переробки біомаси

в біогаз для виробництва електричної та теплової енергії

Відповідно до статей 13, 20 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 8, 10, 16, 19, 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", розглянувши клопотання ТОВ Агрофірма "Нива" з доданими документальними матеріалами щодо розробки детального плану території двох поруч розташованих земельних ділянок: площею 2,9359 га (кадастровий номер 3224085600:07:021:0005, цільове призначення – для іншого сільськогосподарського призначення (не рілля) та площею орієнтовно 3,5 га (точна площа визначиться при розробці детального плану), яка є частиною земельної ділянки площею 17,9819 га (кадастровий номер 3224085600:07:021:0004, цільове призначення – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва) (не рілля), що перебувають у власності зазначеного товариства, розміщених за адресою: Київська область, Сквирський район, с. Пищики, вул. Миру, 113-б (за межами населеного пункту) на території Пищиківського старостинського округу № 3 (колишня територія Пищиківської сільської ради), що на цей час входить до складу Фурсівської об’єднаної територіальної громади Білоцерківського району, під будівництво Комплексу з переробки біомаси в біогаз для виробництва електричної та теплової енергії; з метою залучення інвестицій в розвиток району та створення нових робочих місць:

1. Розробити детальний план території (далі - ДПТ) двох поруч розташованих земельних ділянок площею 2,9359 га (цільове призначення – для іншого сільськогосподарського призначення (не рілля) та площею орієнтовно 3,5 га (точна площа визначиться при розробці детального плану), яка є частиною земельної ділянки площею 17,9819 га (цільове призначення – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (не рілля), які перебувають у власності ТОВ Агрофірма "Нива", розташованих за адресою: Сквирський район, с. Пищики, вул. Миру, 113-б (за межами населеного пункту) на території Пищиківського старостинського округу № 3 (колишня територія Пищиківської сільської ради), під будівництво Комплексу з переробки біомаси в біогаз для виробництва електричної та теплової енергії.

2. Звернутися до Київської обласної державної адміністрації щодо визначення державних інтересів для їх врахування під час розроблення ДПТ.

3. Фінансування робіт по розробленню ДПТ здійснити за рахунок коштів інвестора ТОВ Агрофірма "Нива" відповідно до його клопотання.

4. Сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації організувати розроблення ДПТ та подання його на розгляд архітектурно-містобудівній раді при Департаменті містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації.

5. Оприлюднити розпорядження шляхом його опублікування в засобах масової інформації, а також розміщення на офіційному веб-сайті адміністрації відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації".

6. Після розробки та узгодження ДПТ з протоколом архітектурно-містобудівної ради подати на затвердження Сквирській районній державній адміністрації.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації В.В. Галюк