Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Травень № 248 24 травня 2018 року "Про утворення комісії щодо розгляду звернення громадянки Пилюченко Л.Г."

Травень 2018
28 29 31

№ 248 24 травня 2018 року "Про утворення комісії щодо розгляду звернення громадянки Пилюченко Л.Г." Друк

Про утворення комісії щодо розгляду

звернення громадянки Пилюченко Л.Г.

Відповідно до статей 6, 25, пункту 9 статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", законів України "Про звернення громадян", "Про аквакультуру", Указу Президенту України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", Водного кодексу України, Земельного кодексу України:

1. Утворити комісію для розгляду звернення гр. Пилюченко Л.Г. у складі:

Сиворакша

Микола Васильович

начальник управління агропромислового розвитку Сквирської райдержадміністрації, голова комісії;

Тибулевич

Світлана Леонідівна

головний спеціаліст відділу фінансово-кредитного забезпечення, економічного аналізу, прогнозування врегулювання майнових і земельних відносин та бухгалтерського обліку управління агропромислового розвитку Сквирської райдержадміністрації, секретар комісії;

Харченко

Віктор Миколайович

інженер-гідротехнік Басейнового управління водних ресурсів річки Рось (за згодою);

Буланова

Світлана Олександрівна завідувач юридичного сектору апарату Сквирської райдержадміністрації;

Ковальчук

Валентина Василівна

сільський голова с. Чубинці (за згодою).

2. Комісії провести перевірку фактів, викладених у зверненні, за результатами якої скласти акт у термін до 12.06.2018 року.

3. Про результати розгляду повідомити заявника.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації В.В. Галюк