Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Травень №224 05 травня 2018 року "Про внесення змін до розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 05 грудня 2016 року № 598 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Од"

Травень 2018
28 29 30 31

№224 05 травня 2018 року "Про внесення змін до розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 05 грудня 2016 року № 598 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Од" Друк

Про внесення змін до розпорядження голови

Сквирської районної державної адміністрації

від 05 грудня 2016 року № 598 «Про надання

дозволу на розробку проекту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки у власність

гр. Однорог Яні Сергіївні для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Дулицької сільської ради

Сквирського району Київської області»

Розглянувши заяву гр. Однорог Я.С. – власника земельної частки (пай) про внесення змін до розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 05 грудня 2016 року № 598 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Однорог Яні Сергіївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Дулицької сільської ради Сквирського району Київської області» та керуючись ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Внести до розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 05 грудня 2016 року № 598 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Однорог Яні Сергіївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Дулицької сільської ради Сквирського району Київської області» наступні зміни:

1) Назву розпорядження викласти в такій редакції «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Однорог Яні Сергіївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Дулицької сільської ради Сквирського району Київської області».

2

2) У тексті розпорядження слова «надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки» замінити словами «надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність».

3) У пункті 2 розпорядження слова «розробку проекту землеустрою» замінити словами «розроблення технічної документації».

4) У пункті 3 розпорядження слова «виготовити проект землеустрою» замінити словами «виготовити технічну документацію».

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В.Галюк