Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Травень 2020
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Вівторок, 19 травня 2020


Друк

Проведено санітарну обробку дезінфікуючим розчином громадських місць у селах і доріг комунальної форми власності Буківської,  Домантівської, Дулицької, Каленнівської, Кам’яногребельської, Кривошиїнської, Малоєрчиківської, Рудянської, Рогізнянської, Самгородоцької, Тарасівської, Тхорівської, Шамраївської, Шапіївської сільських рад.

Сквирська міська рада

Проведено санітарну обробку житлових будинків за адресою: вул. Богачевського, 49 (2 під’їзди), вул.Богачевського, 47 ( 1 під’їзд), вул.Богачевського,60 (2 під’їзди) та вул.Богачевського, 62 (2 під’їзди).

Переглядів: 81
 Друк

Під керівництвом першого заступника голови Сквирської районної державної адміністрації Олесі Центило-Гіптенко та за участю провідного фахівця відділу державного контролю за дотриманням санітарного законодавства Сквирського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Людмили Теплової, першого заступника голови Сквирської міської ради Володимира Горбалінського, заступника начальника Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області Василя Миколайовича, начальника відділу з питань житлово-комунального господарства, енергетики, охорони довкілля та цивільного захисту Сквирської районної державної адміністрації Миколи Ворушила відбулась робоча наради з питань здійснення контролю за роботою перукарень, салонів краси, закладів торговельного і побутового обслуговування та Сквирського ринку Київської Регіонспоживспілки в умовах карантину на якому розглядалися наступні питання:

  1. Про умови роботи перукарень та салонів краси в умовах карантину.
  2. Про роботу закладів торговельного і побутового обслуговування та  Сквирського ринку Київської Регіонспоживспілки в умовах карантину.

За підсумками наради було прийнято відповідні рішення.

Переглядів: 88
 Друк

«Якщо є конкретна ціль, важлива для всіх, то навіть малою групою можна зробити багато корисного», — ВолодінІнформація за посиланням: https://fakty.ua/344092-yakcsho-ie-konkretna-cil-vazhliva-dlya-vsih-to-navit-maloyu-grupoyu-mozhna-zrobiti-bagato-korisnogo---volodin

Переглядів: 34
 Друк

За час запровадження в Україні заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби, серед яких і звільнення від сплати ввізного мита та податку на додану вартість, в зоні діяльності Київської митниці було оформлено 1500 тонн лікарських засобів, медичних виробів та засобів індивідуального захисту.

Загальна митна вартість цих товарів склала майже 3,1 млрд гривень. Їх митне оформлення проведено в преференційному режимі зі звільненням від сплати ввізного мита та податку на додану вартість.

Найбільшими країнами-експортерами таких товарів стали: Китай – 766 тонн, Малайзія – 186 тонн, Угорщина – 97 тонн,  Німеччина – 88 тонн, Південна Корея – 68 тонн, Індія – 63 тонни, Польща – 19 тонн, Узбекистан – 17 тонн, Гонконг – 12 тонн, Таїланд – 10 тонн.

За два місяці Київською митницею оформлено 796 митних декларацій, за якими в Україну імпортувались апарати штучної вентиляції легенів, експрес-тести та тести ПЦР, захисні маски, лицьові щитки, костюми, електрокардіографи, рентген апаратура, лабораторне обладнання та ряд інших товарів для боротьби з коронавірусом.

Переглядів: 42
 Друк

15 травня 2020 року народний депутат України по одномандатному виборчому округу №91 Олег ДУНДА відвідав Сквирський район. Разом з головою райдержадміністрації Оксаною  Славінською, своїм помічником-консультантом Вадимом Тибулевичем проінспектував роботу Сквирського ринку Київської регіональної спілки споживчої кооперації, поспілкувався з його директоркою Валентиною Приндюк.

Олег Дунда мав мову із продавцями, покупцями, вислухав низку пропозицій щодо пришвидшення врегулювання карантинних обмежень, оскільки на ринку дотримуються санітарних і протиепідемічних вимог, визначених Постановою Головного санітарного лікаря України «Щодо протидії коронавірусної хвороби» від 27 квітня 2020 року. У торговельних наметах, ятках продукція захищена поліетиленом, продавці – у масках, рукавицях, забезпечується належна відстань між відвідувачами, вимірюється температура людям, є дезінфікуючі засоби.

Заодно працівниками ринку було наголошено, аби такі заходи вживалися поза його межею, не допускалась несанкціонована торгівля тощо. У м’ясному павільйоні Олег Дунда ознайомився з роботою лабораторії. Він бажав доброго здоров’я усім, з ким зустрічався.

Цього дня нардеп побував у синагозі, де пізнавальну інформацію щодо функціонування єврейської общини у районі надав її голова Юхим Шварцбурд. Також спустився у нижню частину храму Пресвятої Богородиці м. Сквира, який зводиться, настоятель якого благочинний Сквирського району УПЦ протоієрей Андрій Хомишак розповів про хід будівельних робіт та зусилля громади у цьому питанні.

Голова райдержадміністрації Оксана Славінська зосередила увагу на необхідності підтримки важливих соціальних проєктів, які подані на фінансування у 2020 році за державними програмами, в тому числі одного з важливих – підвідного газогону с. Рогізна.

Народний депутат підкреслив, що пожвавив роботу в окрузі і ближчим часом знову відвідає Сквирщину.

Переглядів: 32
 Друк

Яка база оподаткування?

База оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, - це загальна площа об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток.

Чи є пільги?

Податковий Кодекс передбачає пільги зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для фізичних осіб, а саме: база оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи – платника податку, зменшується:

- для квартири/квартир незалежно від їх кількості – на 60 кв. метрів;

- для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості – на 120 кв. метрів;

- для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), – на 180 кв. метрів. Зменшення надається один раз за кожний рік.

Зазначені  пільги не застосовуються до:

- об’єкта/об’єктів оподаткування, якщо площа такого/таких об’єкта/об’єктів перевищує п’ятикратний розмір неоподатковуваної площі.

- об’єкта/об’єктів оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, використовуються у підприємницькій діяльності).

Нагадуємо, що Законом України від 30.04.2020 №540 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»внесено зміни до ПКУ, зокрема, підр. 10 розд ХХ ПКУ доповнено пунктом 52-5, згідно з яким об’єкти нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, не є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  в період з 1 березня по 31 березня 2020 року.

Наразі податкова служба Київщини формує податкові повідомлення-рішення про сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Ці повідомлення будуть надіслані (вручаються)   платникам податків до 1 липня 2020 року.  У податкових повідомленнях-рішеннях зазначаються  відповідні платіжні реквізити для сплати нарахованих податків.

Усі новації у податковому законодавстві та основні вимоги застосування норм Податкового кодексу України доступні також на нашій офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast/

ГУ ДПС у Київській області

Переглядів: 7
 Друк

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що з врахуванням потреб та побажань суб’єктів господарювання щодо термінів подання додаткової заявки-розрахунку про потребу в марках акцизного податку на липень термін подання форм J(F)1314402 продовжено до 25.05.2020.

Відповідна  інформація розміщена на офіційному вебпорталі ДПС України за посиланням: https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/418686.html

Усі новації у податковому законодавстві та основні вимоги застосування норм Податкового кодексу України доступні також на нашій офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast/

ГУ ДПС у Київській області

Переглядів: 8
 Друк

Власники нерухомості, відмінної від земельної ділянки, сплатили до місцевих бюджетів Київської області більше 155,2 млн грн за січень-квітень поточного року. Цей показник на 11% або 15,9 млн грн більше, аніж у відповідному періоді минулого року.

Левову частку із загальної суми сплатили юридичні особи. Так, станом на 1 травня 2020 року суб’єкти господарювання спрямували до місцевих скарбниць 126,8 млн грн, збільшивши приріст на 8 млн грн.

У свою чергу, фізичні особи сплатили 28,3 млн грн, що на 38% або 7,8 млн грн більше за суму, перераховану в аналогічному періоді 2019 року.

Найбільші суми надійшли від власників нерухомості, зареєстрованої на території Києво-Святошинського управління – 35,6 млн грн, Бориспільського та Білоцерківського – 31,6 та 27 млн грн. відповідно.

Раніше повідомлялося, що бізнес Київщини збільшив надходження ПДВ до бюджету на 24%

Крім цього, повідомлялося, що малий та середній бізнес Київщини сплатив 809,4 млн грн єдиного податку

Усі новації у податковому законодавстві та основні вимоги застосування норм Податкового кодексу України доступні також на нашій офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast/

ГУ ДПС у Київській області

Переглядів: 10
 Друк

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що відповідно до п. 180.1 ст. 180 р. V Податкового кодексу України  (далі – ПКУ) для цілей оподаткування платником податку на додану вартість є, зокрема, будь-яка особа, що ввозить товари на митну територію України в обсягах, які підлягають оподаткуванню, та на яку покладається відповідальність за сплату податків у разі переміщення товарів через митний кордон України відповідно до Митного кодексу України.

При цьому, якщо особи, не зареєстровані як платники ПДВ, ввозять товари на митну територію України в обсягах, що підлягають оподаткуванню згідно із законом, то такі особи сплачують податок під час митного оформлення товарів без реєстрації їх як платників такого податку (п.181.2 ст.181 р.V ПКУ).

Отже, суб’єкти господарювання – платники єдиного податку, не зареєстровані як платники ПДВ, повинні сплачувати ПДВ при ввезенні (імпорті) товарів на митну територію України під час митного оформлення таких товарів без реєстрації як платники такого податку.

Усі новації у податковому законодавстві та основні вимоги застосування норм Податкового кодексу України доступні також на нашій офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast/

ГУ ДПС у Київській області

Переглядів: 6
 Друк

Яка підакцизна продукція вважається немаркованою?

Немаркованими вважаються:

-алкогольні напої та тютюнові вироби з підробленими марками акцизного податку;

- алкогольні напої та тютюнові вироби, марковані з відхиленням від вимог Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів, затвердженого постановою Кабінетом Міністрів України від 27.12.2010 №1251;

- вироблені в Україні алкогольні напої з марками акцизного податку, на яких зазначення суми акцизного податку, сплаченого за одиницю маркованої продукції, не відповідає сумі, визначеній з урахуванням чинних на дату розливу продукції ставок акцизного податку, міцності продукції та місткості тари;

- алкогольні напої іноземного виробництва з марками акцизного податку, на яких зазначена сума акцизного податку, сплаченого за одиницю маркованої продукції, не відповідає сумі, визначеній з урахуванням міцності продукції, місткості тари та розміру ставок акцизного податку, діючих на момент виробництва марки.

Хто несе відповідальність за порушення?

Відповідальність за недодержання порядку маркування, продажу алкогольних напоїв і тютюнових виробів, несплату чи несвоєчасну сплату податку несуть виробники (замовники), імпортери, продавці таких товарів та їх посадові особи.

Яка відповідальність?

Роздрібна або оптова торгівля алкогольними напоями чи тютюновими виробами без марок акцизного податку чи з підробленими марками цього податку  тягне за собою накладення штрафу від двохсот до шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400 грн. – 10200 грн.) з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі (ст.156 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП)).

Зберігання або транспортування алкогольних напоїв чи тютюнових виробів з підробленими чи фальсифікованими марками акцизного податку посадовими особами підприємств – виробників, імпортерів і продавців таких товарів, – тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 грн. – 4250 грн.) з конфіскацією таких алкогольних напоїв або тютюнових виробів (ст. 164 прим. 5 КУпАП).

Ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано стягненню за будь-яке з правопорушень, зазначених у ст. 164 прим. 5 КУпАП, або вчинені у великих розмірах, – тягнуть за собою накладення штрафу від шестисот до однієї тисячі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (10200 грн. – 20400 грн.)  з конфіскацією таких алкогольних напоїв або тютюнових виробів.

Великим розміром слід розуміти вартість алкогольних напоїв або тютюнових виробів, яка у п’ятсот чи більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

Відповідно до ст. 36 КУпАП при вчиненні однією особою двох або більше адміністративних правопорушень адміністративне стягнення накладається за кожне правопорушення окремо.

Крім того статтею 17 Закону України від 19.12.1995 №481/95-BP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» (далі – Закон № 481) до СГ застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у разі, зокрема, виробництва, зберігання, транспортування, реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв чи тютюнових виробів; алкогольних напоїв чи тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка або з підробленими марками акцизного податку, – 200 % вартості товару, але не менше 17000 грн.

Усі новації у податковому законодавстві та основні вимоги застосування норм Податкового кодексу України доступні також на нашій офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast/

ГУ ДПС у Київській області

 

Переглядів: 7
 


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack