Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Травень 2020
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
П'ятниця, 15 травня 2020


Друк

Шановні жителі району! Сердечно вітаю вас з Днем Європи!

Традиційно у третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. Це день спільних цінностей та спільної історії всіх націй континенту.

Прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни. Підписавши угоду про асоціацію з ЄС, наша країна зробила вибір – свідомо обрала курс на утвердження демократичних принципів, інтеграцію до європейських інституцій. Це шлях, який обрав сам народ.

Ми прагнемо досягти європейських стандартів в усіх сферах і запроваджувати європейські принципи, у тому числі й у питаннях співробітництва, щоб взяти все найкраще з досвіду наших сусідів, які є заможними й стабільними країнами.

Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці кожного українця. Потрібно, щоб кожен почав будувати Європу в Україні, починаючи з власної вулиці, власного села, власного міста. Маємо пам’ятати, що ми живемо в центрі Європи і тільки від нас залежить, щоб він був не лише географічний.

Здоров’я, здійснення планів і задумів, миру, достатку, благополуччя кожній родині.

З повагою

голова райдержадміністрації                                                                                 Оксана СЛАВІНСЬКА

Переглядів: 104
 Друк

15 травня 2020 року, начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василь Фатхутдінов здійснив робочу поїздку до Сквирського відділу обслуговування громадян (сервісний центр). Метою поїздки став огляд оновленого приміщення сервісного центру, оцінка умов прийому громадян та робочих умов, створених для фахівців. Василь Гайнулович перевірив роботу працівників по напрямам діяльності та окреслив ряд нагальних питань, що потребують невідкладного вирішення.

Також, очільник спільно з начальником Сквирського сервісного центру Юлією Поступаленко презентували почесним запрошеним: голові Сквирської районної ради Василю Гриші, голові Сквирської районної державної адміністрації Оксані Славінській, оновлений Сквирський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області (далі Головне управління).

Запрошені, оглянувши нову громадську приймальню, висловили захоплення завзяттю працівників Фонду Київщини. Адже, не дивлячись на умови карантину, завантаженість працівників, віднайшли можливість та здійснили реконструкцію приміщення.

Василь Фатхутдінов зазначив, що в даний час завершуються ремонтні роботи й Броварського сервісного центру. Відтепер усі 34 громадські приймальні Київської області приведені до Стандартів обслуговування громадян, що запроваджені Пенсійним фондом України.

Переглядів: 125
  Read More...Друк

Проведено санітарну обробку дезінфікуючим розчином громадських місць у селах і доріг комунальної форми власності Буківської,  Горобіївської, Домантівської, Дулицької, Каленнівської, Камяногребельської, Красноліської, Кривошиїнської, Малоєрчиківської, Мовчанівської, Оріховецької, Рудянської, Самгородоцької, Селезенівської, Тарасівської, Т хорівської,  Чубинецької, Шапіївської сільських рад.

Сквирська міська рада

Трактором ЮМЗ- 6 з начіпним оприскувачем проведено санітарну обробку хлоровмісним дезінфікуючим розчином вуличну мережу міста Сквири: а саме: вулиці Соборна, Червона, Київська, Липовецька, Богачевського, Слобідська, М. Рильського, Залізнична; провулки: Гоголя та Горького; території біля продуктових магазинів, банків, аптек, які знаходяться на вищезазначених вулицях.

Також проведена санітарна обробка житлових будинків за адресами: вул. Соборна, буд.11 (5 під’їздів) та  буд.19 (3 під’їзди).

 

Переглядів: 116
 Друк

Шановні мешканці Київщини!

 

 

 

 

 

 

Щиро вітаю вас з Днем Європи, який ми щорічно відзначаємо утретю суботу травня. Це свято –символ започаткування новоїуспішної моделі мирної співпраці між державами.

Для українців це особливий день. Ще з античних часів Україна єповноправною та невід’ємною частиною європейськоїспільноти –великої родини, об’єднаної прогресивнимидемократичними поглядами. Цей день –чудовий привідвкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаноїЄвропи.

Наразі Київщина впевнено рухається шляхом змін. Ми будуємо сучасні лікарні та дитячі садки,реконструюємо школи, ремонтуємо дороги.  Вголос говоримо про наші проблеми, адже прагнемо жити у взаємоповазі. Цей шлях не легкий, але разом ми здолаємо усі труднощі.

Миру, добробуту та незламної віри у майбутнє України кожному з вас!

З повагою

Т.в.о. голови Київської облдержадміністрації                                                                         Василь Володін

Переглядів: 112
 Друк

Уряд 13 травня цього року ухвалив рішення про доповнення переліку професійних захворювань, які можуть отримати медичні працівники внаслідок своєї професійної діяльності, коронавірусною хворобою COVID-19. Існуючий перелік профзахворювань містить близько 100 найменувань, в т. ч. і такі інфекційні хвороби, як туберкульоз, гепатити, СНІД.

Таке рішення посилить захист прав та інтересів медичних та інших працівників, які безпосередньо задіяні у ліквідації епідемії та лікуванні пацієнтів із захворюванням на коронавірус.

Крім того, Міністерство охорони здоров'я отримало повноваження визначати перелік професій та посад таких працівників, аналогічно тому, як МОЗ визначив перелік медпрацівників, яким встановлюється доплата за роботу з коронавірусом (наказ МОЗ № 768 від 02.04.2020).

Довідково: До професійних захворювань належать такі захворювання, які виникли внаслідок професійної діяльності працюючого та зумовлені виключно або переважно впливом шкідливих речовин, певних видів робіт та інших факторів, пов’язаних з роботою, однократного впливу на працівника шкідливих факторів фізичного, біологічного та хімічного характеру.

Переглядів: 3
 Друк

Перелік причин тимчасової непрацездатності, за якими Фонд соціального страхування України здійснює фінансування допомог, доповнено ізоляцією від COVID-19.

За відповідними лікарняними листками Фонд здійснить компенсацію 50% втраченого заробітку незалежно від тривалості страхового стажу, починаючи з шостого дня непрацездатності (перші 5 днів фінансує роботодавець).

Право на таку допомогу від ФССУ мають застраховані особи за період перебування в спеціалізованих закладах охорони здоров’я, а також на самоізоляції під медичним наглядом у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникнення та поширення коронавірусної хвороби, а також локалізацію та ліквідацію її спалахів та епідемій.

Видача лікарняних листків, які є виключною підставою для нарахування зазначених виплат від Фонду, на сьогодні унормована. МОЗ України спільно із ФССУ проведено селекторну нараду з департаментами (управліннями) охорони здоров’я обласних (міських) держадміністрацій щодо оформлення таких документів.

Для фінансування допомоги, на підставі отриманого від працівника лікарняного листка із зазначенням причини непрацездатності «ізоляція від COVID-19–11» роботодавець оформлює заяву-розрахунок, у якій вказує причину непрацездатності – 11, тобто ізоляція від COVID-19. Про це інформує пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

Переглядів: 10
 Друк

Видатки управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області за допомогами по вагітності та пологах у квітні зросли на 76,3% – упродовж минулого місяця на оплату прийнято заяви-розрахунки для фінансування декретних на суму 17,1 млн грн проти 9,7 млн грн у квітні 2019 року.

Загалом виплати нараховано для 533 працюючих жінок за 56,3 тис. днів перебування у декретних відпустках.

Середньоденний розмір допомоги по вагітності та пологах у квітні склав 302,80 гривень.

У загальних випадках тривалість відпустки по вагітності та пологах, за кожен день якої Фонд компенсує втрачений заробіток, складає 126 календарних днів (70 днів до передбачуваного дня пологів і 56 днів після пологів). А в разі передчасних або багатоплідних пологів, виникнення ускладнень під час пологів або в післяпологовому періоді, додатково до основного видається листок непрацездатності тривалістю 14 днів, який також підлягає оплаті за кошти ФССУ. Тривалість листка непрацездатності у зв’язку із вагітністю та пологами для жінок, віднесених до 1–3 категорій осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, становить 180 календарних днів.

Переглядів: 7
 Друк

Упродовж квітня цього року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області прийняло до оплати заяви-розрахунки для надання допомог з тимчасової втрати працездатності на суму 39,41 млн гривень. Це на 26,2% або 8,2 млн гривень більше, ніж у квітні 2019 року.

У минулому місяці за компенсацією втраченого заробітку за лікарняними листками звернулося 8,4 тис. застрахованих, тобто офіційно працевлаштованих осіб. Загалом вони провели на лікарняному 113,2 тисяч днів.

Середньоденний розмір допомоги від Фонду за цей період склав 347,99 гривень.

До статистичних даних включені листки непрацездатності, за якими роботодавці подали відповідні заяви-розрахунки до управління Фонду соціального страхування України у Київській області упродовж квітня цього року.

Переглядів: 8
 Друк

Київською митницею Держмитслужби виявлено ряд спроб громадян ухилитись від сплати в повному обсязі необхідних платежів при імпорті своїх автівок в Україну.

З початку року виявлено 18 таких фактів. Всі вони стосувались легкових автомобілів різного класу походженням з Європи.

Різниця у вартості цих 18 автомобілів склала 65 тисяч євро загалом при реальній загальній вартості транспортних засобів у 147 тисяч євро. По окремим автівкам спостерігається тенденція у заниженні вартості авто більш ніж удвічі.

За подібною схемою ввозилися як престижні, так і демократичні сімейні авто різних років випуску: кросовери, мінівени, та хетчбеки «MASERATI LEVANTE S», «TOYOTA CAMRY», «NISSAN QASHQAI», «VOLKSWAGEN TOURAN», «KIA CARENS», «FORD GALAXY», «NISSAN NOTE», «OPEL ZAFIRA», «SEAT LEON», «RENAULT MEGANE III SPORTOUR». «VOLKSWAGEN PASSAT» тощо.

Найбільше прагнув зекономити новоспечений власник «MASERATI LEVANTE S» 2016 року випуску, вказавши в документах її вартість на рівні 38 800 євро. Реальна вартість авто виявилась 81250 євро.

У всіх випадках складено адміністративні протоколи за ознаками правопорушення, передбаченого ст.483 Митного кодексу України, якою передбачено покарання у вигляді 100% штрафу від вартості товару та його конфіскація.

Факти заниження було встановлено у співпраці з литовськими, німецькими і білоруськими колегами.

і до суду.

 

Переглядів: 6
 Друк

Київською митницею Держмитслужби на Житомирщині зафіксовано спробу незаконного вивезення за кордон 6,5 тонн лісоматеріалів.

Відповідно до товаросупровідних документів, підприємці відправляли до Данії 16,6 тисяч виробів з дерева – осикових кілків для земляних робіт.

Однак під час огляду товару митники вирішили ретельніше перевірити цю зовнішньоекономічну операцію, і виявили, що насправді підприємці намагаються експортувати за кордон чотиригранні бруски, експорт яких регулюється державою.

Відповідно до вітчизняного законодавства, реалізація за межі митної території України в митному режимі експорту лісоматеріалів допускається за наявності сертифіката про походження лісоматеріалів.

Такого сертифікату підприємці не мали та не змогли підтвердити походження деревини.

Через декларування товару не своїм кодом, стосовно експортера складено протокол про порушення митних правил за ст. 472 Митного кодексу України.

Санкціями статті передбачено штраф у розмірі 100 відсотків вартості вантажу та його конфіскація.

Вантаж вилучено. Матеріали справи будуть скеровані до суду.

Переглядів: 5
 


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack