Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Травень 2020
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Четвер, 07 травня 2020


Друк

На виконання протокольних доручень засідань постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій надаємо інформацію станом на 16:00 07.05.2020 року:

Сквирське районне управління  Держпродспоживслужби Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області

Проведена роз’яснювальна робота з операторами ринку, охоплено 62 особи, проведено 29 бесід; фахівці управління беруть участь в роботі робочих груп по дотриманню обмежувальних заходів в умовах карантину в м. Сквира, зокрема щодо ліквідації стихійної торгівлі по вул. Соборній; проведено позапланову перевірку Сквирського ринку Київської регіональної спілки споживчої кооперації по виконанню Постанови Головного державного санітарного лікаря України «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби» №14 від 27.04.2020 року. Порушень не виявлено.

Ми працюємо – Ви залишаєтесь вдома!

Переглядів: 22
 Друк

Проведено санітарну обробку дезінфікуючим розчином громадських місць у селах і доріг комунальної форми власності:

Буківської, Великоєрчиківської, Домантівської, Дулицької, Каленнівської, Кам`яногребельської, Красноліської, Кривошиїнської, Тарасівської, Тхорівської, Шамраївської, Шапіївської сільських рад.

Сквирська міська рада

Проведено санітарну дезінфікуючу обробку вуличної мережі міста Сквира хлоровмісними дезінфікуючими розчинами, а саме: вул. Соборна, вул. Площа Героїв Сквирщини, пров. Гоголя, пров. Горького, вул. Київська, вул. Липовецька, вул. Богачевського, вул.Слобідська, вул.М.Рильського, вул.Залізнична та території біля продуктових магазинів, банків, аптек, які знаходяться на вищевказаних вулицях.

07.05.2020 проведено санітарну обробку житлових будинків за адресою: вул. Богачевського, 15 (2 під’їзди) та вул.Богачевського, 17 ( 3 під’їзди).

Переглядів: 29
 Друк

В останній місяць весни, у травні, коли земля вкривається травами і квітами, коли стоять прекрасні дні і літо стукає у двері, Україна відзначає дуже світле та красиве свято - День Матері.

Мама... Це - найдорожча і найцінніша у світі людина для кожного з нас. Де б не були і щоб не робили, куди б не закинула нас доля і що б з нами не трапилося ми знаємо, що материнське серце все відчуває - про все знає. Я впевнений, що мама завжди поспішить нам на поміч, незважаючи на те, скільки нам років. Немає в цілому світі святішої і кращої «професії», ніж материнство.

Материнство – дар Божий, вічне джерело буття людського, основа сім’ї, роду і народу. Саме уроки матері є головними дороговказами на життєвому шляху, а її любов – найнадійнішим оберегом. Нелегка і дуже відповідальна праця – виростити своїх дітей здоровими фізично і морально, добрими й сильними у житті, гідними громадянами нашої держави.

Велика вдячність матерям, які народили та виховали справжніх і вірних синів своєї Батьківщини – Героїв України, багатодітним матерям та жінкам, які стали турботливими неньками для дітей-сиріт. Турбота про вас має стати нашим обов’язком та справою честі.

Тож у цей прекрасний день, дорогі і рідні мами, прийміть наші найщиріші вітання зі святам. Бажаємо вам усім міцного здоров'я, родинного тепла, любові та справжнього людського щастя. Хай ваші діти - найкращі і найгарніші у світі - приносять вам лише радість та втіху!

Оксана Славінська, голова Сквирської районної державної адміністрації.

Переглядів: 22
 Друк

З 1 квітня відновив роботу Сквирський ринок Київської регіональної спілки споживчої кооперації

по вулиці Соборній, 49а

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2020 року №313 «Про внесення змін Постанови кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020», вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020 №14 щодо профілактичних заходів з протидії поширення коронавірусної хвороби COVID-19 при здійсненні торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках, відповідно до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» встановлені наступні вимоги:

1.Наявність реєстрації агропродовольчого ринку,як оператора ринку харчових продуктів, відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

2.Допуск працівників агропродовольчого ринку, продавців і відвідувачів на територію агропродовольчого ринку здійснювати виключно за наявності вдягнутої медичної маски (в тому числі виготовленої самостійно) або респіратора та проходження безконтактного температурного скринінгу.

3.Наявність на кожному вході, в’їзді на територію агропродовольчого ринку диспенсерів з антисептиком.

4.Кількість відвідувачів, які одночасно перебувають на території ринку, не повинна перевищувати кількості, з розрахунку один покупець на 10 метрів квадратних торговельної площі ринку.

5.Відстань між робочими місцями продавців складає не менше трьох метрів, місця торгівлі обладнані захисними екранами між продавцями і покупцями із плівки або пластику. Переглядів: 35

  Read More...Друк

Друга світова війна – глобальний військовий конфлікт в історії Землі та причина найбільших трагедій ХХ століття.

У війні взяли участь 80 % людства, бойові дії велися у 2/3 існуючих на той момент держав. Війна розпочалася 1 вересня 1939 року із вторгнення військ нацистської Німеччини до Польщі, а завершилася 2 вересня 1945-го беззастережною капітуляцією Японії. Під час війни були здійснені найбільші в історії злочини проти людства (зокрема, Голокост), а також уперше і востаннє використана атомна зброя. До армій ворожих сторін було залучено понад 110 мільйонів солдатів, загальні втрати військових та цивільного населення складають від 50 до 85 мільйонів осіб. За результатами війни було створено ООН (Україна – один із засновниць) і сформовано нову систему міжнародних відносин.

Шлях до розв’язання війни був відкритий Пактом Молотова–Ріббентропа:  23 серпня 1939 року. Згідно із таємним протоколом до нього, нацисти та комуністи ділили Східну Європу на зони інтересів. Внаслідок цих домовленостей Третій Райх отримав змогу безперешкодного вторгнення в Польщу. СРСР розширився за рахунок Західної Білорусі та Західної України, Бессарабії з Буковиною, трьох країн Балтії, а також частини Фінляндії.

Український вимір Другої світової не обмежувався боротьбою Вермахту та Червоної армії на українській території, адже українців торкнулися кілька воєн:

1) німецько-польська 1939–1945 років (у 1939-му регулярна, а потім – підпільна);

2) польсько-радянська 1939 (неоголошена, відома як “Визвольний похід в Західну Україну”); Переглядів: 27

  Read More...Друк

Управління соціального захисту населення інформує:

Урядом прийнято постанову від 03.03.2020 року № 166 «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю», відповідно до якої починаючи з 2020 року громадським об’єднанням осіб з інвалідністю надається фінансова підтримка з державного та місцевих бюджетів.

Бюджетні кошти спрямовуються на фінансову підтримку громадських об’єднань для виконання (реалізації) загальнодержавних програм (проектів, заходів) за результатами конкурсу, що проводиться відповідно до вимог Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049. За рішенням конкурсної комісії виконання (реалізація) загальнодержавних програм (проектів, заходів) може здійснюватися на обласному (районному, міському) рівні.

За організацію та проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю, визначено Фонд соціального захисту інвалідів.  Подання документів на фінансову підтримку громадських об’єднань осіб з інвалідністю та для участі в конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю, здійснюється зазначеними об’єднаннями у строки, визначені Фондом соціального захисту інвалідів.

Одержувачем бюджетних коштів може бути громадське об’єднання, яке відповідає таким критеріям: Переглядів: 15

  Read More...Друк

З метою вшанування ветеранів-учасників Другої Світової війни голова Сквирської райдержадміністрації Оксана Славінська, перший заступник голови РДА Олеся Центило-Гіптенко, начальник відділу соціальної та психологічної підтримки учасників АТО та їх сімей районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Інна Бай особисто привітали кожного ветерана з величною 75-ю річницею Перемоги над нацизмом та Днем пам’яті та примирення.

За поданням голови районної ради ветеранів війни, праці та Збройних Сил України Миколи Шевчука побували в учасників бойових дій, осіб з інвалідністю Івана Лавріновича Омельченка, Івана Петровича Спасенка з села Великополовецьке, Павла Савовича Гіптенка з Шамраївки, Андрія Лукича Гаврилюка з Кривошиїнців, Поліни Йосипівни Журавель зі Сквири, Ніни Петрівни Максимчук з Малих Лисовців, Федора Нікіфоровича Левчука з Мовчанівки, Миколи Петровича Ремпала, Петра Панасовича Павлівського, Ольги Мусіївни Хотінської, Миколи Петровича Калініченка з села Руда. Переглядів: 32

  Read More...Друк

Напередодні Дня пам'яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 4 травня року проведено он-лайн засідання координаційної ради для виконання комплексної районної цільової програми «Турбота» на 2016-2020 роки, рішенням якої надано матеріальну допомогу:  12 воїнам-інтернаціоналістам та членам загиблих(померлих) сімей воїнів-інтернаціоналістів на суму 21000,00 грн.; 11 учасникам бойових дій Другої Світової війни та особам з інвалідністю внаслідок війни на суму 11000,00 грн., 5 учасникам Другої Світової війни на суму 2500,00 грн.; 19 дітям війни на суму 5700,00 грн.

На засіданні  комісії з питань надання адресної матеріальної допомоги військовослужбовцям, учасникам антитерористичної операції, операції Об`єднаних сил та членам їх сімей Сквирської районної державної адміністрації надано адресну матеріальну допомогу:

2 особам - членам сімей військовослужбовців, які загинули в зоні антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил на суму 4000,00 грн.;

членам сімей померлих учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил:

2 особам  на суму 4000,00 грн.;

2 особам  на суму 2000,00 грн.;

24 особам  - учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, які належать до осіб з інвалідністю внаслідок війни, відповідно до статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» на суму 24000,00 грн.

Переглядів: 21
 Друк

ДІЯ Онлайн-сервіс державних послуг
Єдиний реєстр та моніторинг адміністративних послуг Міністерства цифрової трансформації України
Державний сервіс перевірки квитанцій

Кабінет електронних сервісів Міністерства юстиції України
Електронний кабінет "Е-сервіси" Державного земельного кадастру

Електронні сервіси Державної міграційної служби України
Портал електронних послуг Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Електронний кабінет водія
Електронний кабінет забудовника
Реєстр дозвільних документів Державної архітектурно-будівельної інспекції України
Призначення житлової субсидії

Електронний кабінет платника податків
Портал електронних послуг Пенсійного фонду України
Електронний суд
Єдиний державний реєстр судових рішень
Безоплатна правова допомога
Розшукові обліки МВС

База даних "Законодавство України"

Завантажуйте на смартфон

Д   І   Я
«Пенсійний фонд»

Переглядів: 66
 Друк

Шановні ветерани!
Шановна громадо Сквирського району та міста Сквири!

Від усієї душі вітаю Вас з прийдешніми святами - Днем пам'яті та примирення і 75-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Друга світова війна 1939 - 1945 років стала найбільшою трагедією людства у XX столітті. Українці зробили надзвичайно вагомий внесок у перемогу над нацизмом, ставши однією з націй-переможниць.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги!

Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв Батьківщину, виявив нездоланну мужність та незламність духу. Саме Вам ми завдячуємо свободою та мирним небом.

Цей святий день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу Перемогу, ми схиляємо голови перед священною пам'яттю загиблих.

Висловлюю свою вдячність усім, хто тяжкою ратною працею наближав довгоочікуваний день визволення. Низький уклін вам за це! Щиросердно бажаю Вам міцного здоров'я, добра й благополуччя.

Віддаючи найглибшу шану тим, хто сімдесят п’ять років тому захистив Україну і весь світ від нацистської навали, від усього серця висловлюю слова подяки і підтримки нашим воїнам-захисникам, які зараз боронять незалежність і суверенітет України на східному фронті.

Вітаю Вас із Днем пам’яті та примирення!

Вітаю Вас із Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Оксана Славінська, голова Сквирської районної державної адміністрації.

Переглядів: 25
 


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack