Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Березень 2020
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 28 29
30 31          
П'ятниця, 27 березня 2020


Друк

На виконання протокольних доручень засідань постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій надаємо інформацію станом на 16:00 27.03.2020 року:

Сквирським районним управлінням Держпродспоживслужби Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області проведена роз’яснювальна робота з операторами ринку, охоплено 30 осіб, проведено 16 бесід; направлено 5 інформаційних листів суб’єктам господарювання та 10 головам виконавчих комітетів сільських рад щодо посилення протиепідемічних заходів.

Фахівці управління взяли участь в роботі двох робочих груп по дотриманню обмежувальних заходів в м. Сквира, с. Мовчанівка, с. Самгородок. Проведена перевірка водопроводу ДП «СДС» ІАУААН м. Сквира згідно з графіком.

КНП СРР «Сквирський РЦПМСД»

Випадків на коронавірус не виявлено. Необхідним запасом засобів медичного призначення забезпечено частково, захисного одягу отримано 10 протиепідемічних костюмів, 100 марлевих масок.

КНП СРР «Сквирська районна лікарня» Переглядів: 67

  Read More...Друк

Щодо несанкціонованого завезення сміття на сквирське сміттєзвалище – ситуацію взято під контроль поліції

26 березня 2020 року під головуванням голови Сквирської районної державної адміністрації Оксани Славінської відбулося позачергове засідання постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій .

Серед питань, які рознлядали:

Про виконання рішення постійної комісії райдержадміністрації з питань ТЕБ та НС (протокол від 17.03.2020 року №06 «Стан пожежної та техногенної безпеки полігону твердих побутових відходів (ТПВ) у м.Сквира» та про ситуацію, яка склалася з вивозенням та твердих побутових відходів на міський полігон ТПВ в ніч з 24 на 25 березня 2020 року та пожежою на сміттєзвалищі.

Переглядів: 57
  Read More...Друк

Фонд соціального страхування України профінансував надання щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей за лютий 2020 року у повному обсязі. Виплати отримали 205,2 тис. осіб, з яких потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або профзахворювань майже 195,6 тис. осіб і членів їх родин – понад 9,6 тис. осіб. Про це інформує пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

З початку року на фінансування цих виплат Фонд направив 1,3 млрд гривень.

Право потерпілого на отримання такої допомоги настає з дня визначення МСЕК стійкої втрати професійної працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання.

Щомісячна страхова виплата встановлюється відповідно до ступеня втрати професійної працездатності та середньомісячної заробітної плати потерпілого перед настанням страхового випадку. При цьому максимальний розмір щомісячної страхової виплати не повинен перевищувати 10 розмірів прожиткового мінімуму. Мінімальний розмір призначеної щомісячної страхової виплати потерпілому у перерахунку на 100% втрати професійної працездатності не може бути меншим за прожитковий мінімум.

Нагадаємо, що з січня 2020 року потерпілі на виробництві та члени їх сімей, які є внутрішньо переміщеними особами, отримують страхові виплати на загальних підставах – за місяць, у якому здійснено нарахування, виплати фінансуються на початку наступного за ним місяця. Зазначимо, з 2014 по 2019 роки фінансування страхових виплат для внутрішньо переміщених осіб здійснювалось Фондом авансовим платежем.

Переглядів: 7
 Друк

Сьогодні, 27 березня, заступниця начальника управління – начальниця фінансово-економічного відділу управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Ірина Крещенська провела skype нараду з начальниками та працівниками відділень. Йшлося про організацію роботи управління в період карантину, забезпечення виконання статутних завдань та здійснення фінансування матеріального забезпечення.

За словами І. Крещенської, в нинішніх умовах робота відділень з клієнтами має бути максимально безконтактна і здійснюватися дистанційно, з використанням електронного, телефонного зв’язку та соціальних мереж. «Ви маєте бути на постійному зв’язку з потерпілими та оперативно інформувати їх про проходження коштів, перерахунки щомісячних страхових виплат потерпілим, орієнтовні терміни отримання коштів тощо», - зазначила заступниця начальника управління. «Вся ваша увага має бути спрямована виключно на потерпілих і застрахованих осіб, ми маємо бути максимально доступними для людей», - додала І. Крещенська. Вона також наголосила на неприпустимості залишків коштів: «Ви маєте якісно працювати з контрагентами і не допускати акумулювання коштів на рахунках».

Особливу увагу І. Крещенська звернула на коректне і ввічливе поводження працівників управління з страхувальниками та застрахованими особами. Вона додала, що днями був підписаний наказ «Про організацію роботи телефонної «гарячої лінії» управління». Цей наказ затверджує Порядок роботи телефонної лінії і визначає правила етикету під час телефонної розмови. «Тому у поводженні з громадянами всі працівники мають дотримуватися комунікаційних стандартів, - підсумувала заступниця начальника управління. - Неприпустимі зверхній тон, грубість, іронічне або неввічливе викладання зауважень, вирази та репліки, які ображають людську гідність».

Переглядів: 7
 Друк

За підсумками лютого 2020 року середній розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності від Фонду соціального страхування України склав 315 грн за кожен день лікування. Це на 19,1% більше, ніж у лютому 2019 року. Про це інформує пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

Загалом за заявами-розрахунками, отриманими від роботодавців у лютому, Фонд профінансував 2 907 193 дні перебування на лікарняних на суму 915,9 млн гривень. Виплати отримали 266,5 тисяч застрахованих осіб.

Ця допомога надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке повністю або частково компенсує втрату заробітної плати (доходу).

Розмір виплат у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю залежить від тривалості страхового стажу та визначається, виходячи із середньоденної заробітної плати працівника. Середньоденна заробітна плата (дохід, грошове забезпечення) обчислюється шляхом ділення нарахованої за розрахунковий період (12 календарних місяців) заробітної плати, на яку нарахований єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, на кількість календарних днів зайнятості у розрахунковому періоді без урахування календарних днів, невідпрацьованих з поважних причин.

Переглядів: 6
 Друк

Білоцерківське відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області, для оперативного реагування на можливий ріст кількості страхових випадків, пов’язаних із поширенням на території України коронавірусу COVID-19, звертається з проханням до страхувальників інформувати працівників відділення про випадки тимчасової непрацездатності застрахованих осіб з причини захворювання коронавірусом COVID-19 за телефонами: код АМТС 04563- 5-32-90; 5-26-10; 5-85-01.

09117, Київська область, м. Біла Церква, вул. Б.Хмельницького, 9, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Переглядів: 6
 Друк

27 березня 2020 року комісією у складі представників Сквирської міської ради, Сквирського відділу поліції ГУ ДСНС у Київській області, управління у Сквирському районі Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області  було перевірено 12 закладів торговельного та побутового обслуговування у м. Сквира, проведено роз`яснювальну роботу з їх адміністраціями та вручено рекомендації для продуктових магазинів на період протиепідемічних обмежень.

Сквирським районним сектором ГУ  ДСНС України у Київській області було залучено службовий оперативно-рятувальний автомобіль          7-ДПРЧ м. Сквира із гучномовними пристроями та розроблено графік маршруту проведення інформаційно-роз`яснювальної роботи серед населення міста Сквира щодо доведення інформації про дотримання заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу COVID-19.

Протягом 26-27 березня здійснено 4 виїзди.

Переглядів: 42
  Read More...Друк

Графік

маршруту проведення інформаційно-роз`яснювальної роботи серед населення міста Сквира щодо проведення інформації по дотриманню заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення корона вірусу

№ п/п

Дата проведення

Маршрут

1

25.03.2020

вул. Незалежності

вул. М. Рильського

вул. Стаханова

2

26.03.2020

вул. Шевченка

вул. Крупської

вул. Піщана

3

27.03.2020

вул. Громова

вул. Леваневського

вул. Маслова

4

28.03.2020

вул. Липовецька

вул. Селекційна

вул. Самгородоцька

5

29.03.2020

вул. Богачевського

пл. Героїв Небесної Сотні

вул. М. Рильського

6

30.03.2020

вул. Соборна

вул. Польова

вул. Залізнична

7

31.03.2020

вул. Соборна

вул. Шолом-Алейхема

вул. Київська

Переглядів: 28
 Друк

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 27 березня в Україні 218 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 5 летальних, 4 пацієнт одужало. За добу було зафіксовано 62 нових випадки.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

- Вінницька область — 5 випадків;
- Волинська область — 2 випадки;
- Дніпропетровська область — 3 випадки;
- Донецька область — 2 випадки;
- Запорізька область — 8 випадків;
- Закарпатська область — 1 випадок;
- Житомирська область — 2 (1 летальний) випадок;
- Івано-Франківська область — 24 (2 летальних) випадки;
- м. Київ — 47 випадків;
- Київська область — 32 випадки;
- Львівська область — 3 випадки;
- Луганська область — 1 випадок;
- Одеська область — 4 випадки;
- Рівненська область — 9 випадків;
- Тернопільська область — 25 випадків (1 летальний);
- Херсонська область — 1 випадок;
- Чернівецька область — 47 (1 летальний) випадків;
- Черкаська область — 2 випадки. Переглядів: 31

  Read More...Друк

27 березня 2020 року о 14:00 відбудеться он-лайн брифінг тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області.

Час проведення може бути змінено. Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті Київської обласної державної адміністрації та сторінці Київської облдержадміністрації у Facebook.

Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у Facebook.

Пресслужба Київської обласної державної адміністрації.

Переглядів: 21
 


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack