Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Січень 2020
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 24 25 26
27 28 29 30 31    
Четвер, 23 січня 2020


Друк

24 грудня 2019 року Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг встановила нові тарифи на доставку газу та змінила порядок оплати послуг з доставки газу. З січня цього року  вартість послуги з доставки газу виключена з загального рахунку за газ і виставлена окремим платежем.  Розділення рахунків відбудеться для споживачів усієї країни.

У Київській області споживачі вже цього місяця отримають два рахунки: за газ від постачальника та оператора газорозподільних систем АТ «Київоблгаз» за розподіл (доставку). Раніше вартість доставки газу зазначалась окремим рядком в загальному рахунку постачальника.

Переглядів: 24

  Read More...Друк

Під керівництвом виконуючої обов`язки голови Сквирської районної державної адміністрації О. Славінської та за участю завідувача сектору контролю та роботи із зверненнями громадян апарату Сквирської районної державної адміністрації О. Шеремет, директора мисливського господарства УТМР у Сквирському районі К. Титарчука, єгеря у Сквирському районі М. Мицика, Чубинецького сільського голови В. Ковальчук, начальника управління у Сквирському районі головного управління  Держпродспоживслужби у Київській області М. Довгаля відбулося засідання робочої групи з питання звернення Чубинецького сільського голови В. Ковальчук про масове розмноження лисиць у селі Таборів Свирського району, які завдають збитків домашньому господарству.

В ході засідання було вирішено організував Чубинецькому сільському голові В. Ковальчук разом з єгерем у Сквирському районі М. Мицаком зустріч з місцевими мисливцями, з метою визначення території та часу відстрілу лисиці.

Переглядів: 14
 Друк

Ситуація на ринку праці характеризується позитивною динамікою. Зокрема, за останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, кількість зайнятого населення у віці 15-70 років за 9 місяців 2019 року, у порівнянні відповідним періодом 2018 року, зросла на 219 тис. осіб та становила 16,6 млн осіб. Рівень зайнятості зріс з 57,2% до 58,3%.

Кількість безробітного населення (за методологією МОП) віці 15-70 років за 9 місяців 2019 року, у порівнянні з відповідним періодом 2018 року, скоротилася на 88 тис. осіб та становила 1,5 млн осіб. Рівень безробіття (за методологією МОП) знизився з 8,6% до 8,1% робочої сили.

Поліпшенню ситуації на ринку праці сприяла діяльність державної служби зайнятості. Переглядів: 16

  Read More...Друк

Інформуємо, що Міністерством освіти і науки України разом з Міністерством цифрової трансформації та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства підготовлено анкету для проведення опитування представників вітчизняного бізнесу для визначення пріоритетних напрямків наукових досліджень і подальшого розвитку української науки та інновацій відповідно до потреб бізнесу.

Результати опитування сприятимуть ефективному розподіленню бюджетних коштів та фінансуванню, в першу чергу, затребуваних бізнесом наукових напрямків. Крім того, опитування дасть можливість представникам бізнесу:

отримати широкий доступ до українських досліджень та розробок (далі - R&D), які можуть мати низку переваг перед закордонними аналогами;

отримати інформацію про існуючі українські R&D;

переорієнтувати український R&D сектор на вирішення реальних потреб бізнесу;

зменшити бар’єри та запровадити підтримку розвитку українських компаній на основі інновацій;

налагодити системну комунікацію в трикутнику: держава, бізнес, заклади вищої освіти і наукові установи для посилення конкурентоспроможності продукції та послуг.

Просимо поширити інформацію серед представників місцевого бізнесу. В опитуванні можуть брати участь представники мікро, малих, середніх та великих підприємств будь-якої форми власності.

Анкету розміщено за посиланням: https://forms.gle/MiMqonfXJaftgapT7 . Звертаємо увагу, що опитування проводитиметься до 31 січня 2020 року.

Контактна особа в Міністерстві освіти і науки України –                          Двигун Оксана Валеріївна, тел.: 287-82-07; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Переглядів: 7
 Друк

Сквирський районний краєзнавчий музей створено 8 травня 1987 року. В 2016 році всю експозицію музею було перенесено в нове відремонтоване приміщення. Зараз музей має 8 експозиційних зал і налічуєблизько 3600 експонатів.

Основною метою роботи музею в сучасних умовах є науково-дослідницька робота, збереження експозицій та постійна співпраця з відвідувачами. В музеї постійно проводяться екскурсії, виставки, тематичні години. У взаємодії з дітьми та молоддю району особливо увагу приділяється національно – патріотичному вихованню. Проводятьсярізні заходи присвячені вшануванню воїнів АТО, воїнів-інтернаціоналістів, подіям ДСв; заходи до Дня Соборності України, Дня пам`яті Героїв Крут, пам`яті Героїв Небесної Сотні.

Музей активно долучається до видавницької справи – завдяки зібраним музеєм матеріалам Сквирський район ввійшов до Х тому книги Пам»яті України «Звитяжці», до енциклопедії Київщини, до малої енциклопедіїСквирщини.

Значно поліпшилась матеріально-технічна база музею – були придбані фотоапарат, принтер та генератор мильних бульбушок, сувеніри та подарунки на Новийрік для резиденції Святого Миколая.

З 17 грудня 2018 року по 14 січня 2019 року включно в музеї вже традиційно працювала «Резиденція Святого Миколая».

22 січня 2019 року було проведено тематичну годину для учнів району «Що таке соборність, історичне поняття».

15 лютого 2019 року відбулася тематична екскурсія для воїнів – інтернаціоналістів «Афганістан, сердець загублених життя…»

22.04 -26.04 2019 року було проведено районний цикл заходів «Великодній кошик»

08.05.2019 – тематична театралізована екскурсія «Ніколи знову»

31.05.2019 – участь у Всеукраїнському фестивалі «Ми діти твої Україно».(фотовиставка)

29.06.2019 – участь в заходах до Дня Молоді. (конкурс квасу, екскурсії в музеї)

23.08.2019 – районна тематична виставка «Українське село» до дня Незалежності України.

11.10.2019 – тематична районнафотовиставкаприсвяченаучасникам АТО Сквирщини « Ми пам’ятаємо…»»

29.11.2019 – тематична районна фотовиставка- реквієм до презинтації книги «Герої тримають небеса..»

6.12.2019 – тематична виставка дитячих малюнків «Мир на Україні».

18.12.2019 – 03.01. 2020 – тематичні заходи до дня св. Миколая та Нового року.

Переглядів: 7
 Друк

Контингент дитячої школи мистецтв становить  424 учнів, в групі естетичного розвитку налічувалося 16 дітей. Охоплення учнів загальноосвітніх шкіл району навчанням у школі мистецтв становить  12,46 %.  Школа мистецтв має п’ять класів  в селах: Кривошиїнці, Великополовецьке, Горобіївка, Пустоварівка, Шамраївка,  де  навчається 62 сільських учнів, з них 4  вихованці дитячого будинку „Надія”  та  17  вихованців дитячого будинку сімейного типу родини Бондарів.

В школі працюють відділи: фортепіанний, народний, струнно-щипковий, струнно- смичковий, духовий, теоретичний, хореографічний, театральний, відділи образотворчого мистецтва та естрадного вокалу, групи курсу естетичного розвитку «Промінчики», «Сузукі».

За звітний період у Сквирській дитячій школі мистецтв  учні та викладачі закладу прийняли участь у шкільних, районних, обласних, Всеукраїнських  та Міжнародних  заходах:

04.01.2019 р. – Районний концерт «Новорічні мелодії». Вокальний відділ.

16.01.2019 р. – Районний фольклорний фестиваль «Різдвяна зірка». Вокальний відділ.

21.01.2019 р. – Урочисті заходи, присвячені Дню Соборності України та Дню вшанування пам’яті Героїв Крут. «Зразковий» хореографічний колектив «Веселий сонях».

15.02.2019 р. – Участь викладачів Безродних Н.О. та Гвоздіцького О.П. у заході до Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав.

27.02.2019 р.- Участь у районному огляді-конкурсі читців-аматорів «Поет живе у серці свого народу». Декальчук Іванна – І місце.

28.02.2019 р. – Концерт та виставка художніх робіт викладачів «Музика – це любов, любов – це музика»

07.03.2019 р. – Участь вокального та хореографічного відділів у районному концерті до Міжнародного дня 8 Березня.

18.04.2019 р. – Районний фестиваль-конкурс військово-патріотичної творчості «Пам»ять серця». Клас викладача Клебанівської О.С.

08.05.2019 р. – Участь «зразкового» хореографічного колективу «Веселий сонях» у заходах до Дня пам’яті та примирення, Дню Перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні. Святковий концерт «Яблуневий цвіт перемоги».

16.05.2019 р. – Захід до Дня вишиванки. Клас викладача Журбенко О.В.

16.05.2019 р. – Звітний концерт народного, струнно-щипкового та відділу духових інструментів.

23.05.2019 р. – Звітний концерт фортепіанного та струнно - смичкового відділів. 18.02 2019р. – участь в обласному академічному концерті по класу фортепіано, м.Рокитне. Корзун Неоніла (викл. Безродних Н.О.).

28.02 .2019р. – участь у ХХII обласному фестивалі-конкурсі дитячої творчості

« Дебют» відділу образотворчого мистецтва: Павлюк Софія (викл. Охромовський В.В.).

01.03 2019р. – участь в академічному концерті струнно-смичкових інструментів ,

м. Бровари. Тесельська Вікторія (викл. Костюк Н.М.)

03.03.2019 р. – Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Разом - граємо, співаємо, танцюємо», м.Київ: І місце - «зразковий» хореографічний колектив « Веселий сонях» (керівник Кіндзерська А.Б.); Оленчук Ілля – I місце, Слободянюк Святослав – II місце (балалайка, викл.Зальманович З.О.); Любаневич Анастасія – II місце (фортепіано, викл. Горкуша О.В.); Безродних Анна – I місце (скрипка, викл.Костюк Н.М.); Безродних Анна, Демиденко Владислава, Саградян Алварт, Ільченко Софія – I місце, Журбенко Олександра, Саградян Вартуш –II місце ,Птушкіна Марія, Корзун  Неоніла – III місце (вокал, викл. Журбенко О.В); Яковець Вікторія – I місце, Хлєбік Марія, Мельник Анастасія  - II місце (вокал, викл.Клебанівська О.С.)

09.03.2019 р. – V Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв «Музичний олімп – 2019» м. Вінниця :хореографічний колектив «Ocean dance» - II місце  « Березнянка», II місце – « Білоруська полька».

09-10.03.2019 р. – Міжнародний фестиваль-конкурс мистецв « Spring star» м. Харків Олех Іван (викл.Клюєнков П.П) - I місце , I місце та Гран - прі – дует «Дві сестри» Сиволап Аліна та Сиволап Вікторія (викл. Клюєнкова Т.П.).

10.03.2019 р. – Масляна м. Київ, Національний музей народної архітектури та побуту України, Хлєбік Марія (викл.Клебанівська О.С.)

19.03.2019.р. - участь у ХХII обласному фестивалі-конкурсі дитячої творчості

« Дебют» духового оркестру, III місце (керівник Мельник І.П.)

23-25.03.2019 р. – Всеукраїнський телевізійний дитячий  пісенний конкурс « Соловейко України» фонду Л.Кучми «Обдаровані діти України». Марія Хлєбік – III місце (викл. Клебанівська О.С.).

03.04.2019р. – участь відділу естрадного вокалу в обласному академічному концерті,

м. Рокитне: І місце – Журбенко Олександра, Саградян Алварт (викл. Журбенко О.В.);

ІІ місце – Мельник Анастасія, Хлєбік Марія, Яковець Вікторія; ІІІ місце – Федь Вікторія (викл. Клебанівська О.С.); Сичевська Ірина, Безродних Анна – дипломанти; Гільченко Дарина – диплом за участь (викл. Моцна І.Л.).

06.04.2019р. – II Всеукраїнський фестиваль-конкурс» Чубинський fest», м. Біла Церква. «Метелиця» – I місце, «Кантрі» - II місце, «Purhaps” – III місце ( керівник «зразкового» хореографічного колективу «Веселий сонях» Кіндзерська А.Б.). I місце, фах бандура, Олех Іван (викл.Клюєнков П.П); I місце – дует «Дві сестри» Сиволап Аліна та Сиволап Вікторія (викл. Клюєнкова Т.П.).

19.04.2019 р. – Міжнародний фестиваль-конкурс «Квітуча Україна». Дует «Дві сестри» Сиволапи Аліна та Вікторія – лауреати І премії. Клас викладача Клюєнкової Т.П. (бандура).

20.04.2019 р. – Міжнародний фестиваль-конкурс «Талановиті діти України». Гран-прі Бондар Надія, Сиволап Аліна, Сиволап Вікторія (викл. Клюєнкова Т.П.); ІІ місце – Олех Іван (викл. Клюєнков П.П.), фах бандура.

21.04.2019 р. – Міжнародний фестиваль-конкурс «Супер стар». Дует Сиволап Аліни, Сиволап Вікторії – І місце (викл. Клюєнкова Т.П.); І місце – Олех Іван (викл. Клюєнков П.П.), фах бандура.

24.05.2019 р. – Міжнародний дитячий та юнацький фестиваль-конкурс «Духовні джерела». Кордун Андрій, балалайка (викл. Зальманович З.О.).

31.05.2019 р. – ІІІ Відкритий Всеукраїнський фестиваль «Ми – діти твої, Україно», с. Пустоварівка: «Зразковий» хореографічний колектив « Веселий сонях» (керівник Кіндзерська А.Б.); хореографічний   колектив «Ocean dance»; дует бандуристів «Дві сестри» Сиволап Аліни, Сиволап Вікторії (викл. Клюєнкова Т.П.); Олех Іван, бандура (викл. Клюєнков П.П.); Саградян Алварт (викл. Журбенко О.В.); Панасюк Марія (викл. Моцна І.Л.); Мельник Анастасія (викл. Клебанівська О.С.) – вокал.

06.06.2019р. – Випускний вечір.

23.08.2019 р. – урочистий захід до Дня Незалежності України. «Зразковий» хореографічний колектив «Веселий сонях» та вокальний відділ.

06.09.2019 р. – Обласний  відкритий молодіжний фестиваль-конкурс сучасної патріотичної пісні

« Шамраївські зорі» ,Саградян Алварт, Саградян Вартуш – дипломанти (викл. Журбенко О.В.) – вокал.

20.09.2019р. – м.Чернівці. Відбувся заключний фінальний конкурс ювілейного Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики « Червона рута»; дипломанти – Сиволап Аліна та Сиволап Вікторія ( викл. Клюєнкова Т.П.), фах бандура.

20.09.2019р. – відбувся захід «Перші спроби сцени», на якому учні декламували вірші про мир і виконували п’єски на фортепіано( викл.Фартушна О.О.).

01.102019 р. – Музична вітальня, присвячена Міжнародному Дню Музики « В королівстві музики». Фортепіанний, струнно-смичковий та теоретичний відділи.

10.10.2019 р. – Зустріч « Таємниці ХVIIIсторіччя», присвячений Міжнародному Дню Художника. Викладач Ліньков С.М.

11.10.2019 р. – Концерти до Дня Захисника України «України мужні сини». Хореографічний та вокальні відділи.

31.10.2019 р. – Лекція «Картина реального світу в архітектурі та скульптурі сучасності», Ліньков С.М.

01.11.2019 р. – день соціальних робітників. Хореографічний колектив «Веселий сонях» (викл. Кіндзерська А.Б.), вокальний відділ (викл. Клебанівська О.С.).

04.11.2019 р. – благодійний сольний концерт Алварт Саградян « На крилах життя» для Дарини Волинець, викл. Журбенко О.В.

08.11.2019 р. – урочисте засідання до Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. Хореографічний колектив «Веселий сонях» (викл. Кіндзерська А.Б.), вокальний відділ (викл. Журбенко О.В.), Кордун Андрій – балалайка (викл.Зальманович З.О.)

7-11.11.2019р. – ХVI Всеукраїнська відкрита музична олімпіада ( Голос країни) Яковець Вікторія , вокал (викл.Клебанівська О.С.)

15.11.2019р . – День працівника с/г. Хореографічний колектив «Веселий сонях» (викл. Кіндзерська А.Б.).

29.11.2019р. – презентація книги пам’яті « Герої тримають небо». Вокальний відділ (викл. Журбенко О.В. та Клебанівська О.С.).

06.12.2019 р. – святковий  захід, присвячений відзначенню Дня Збройних Сил України.  Хореографічний та вокальний відділи.

15.12.2019 р. – Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль конкурс «Зіркова феєрія». Дует «Дві сестри», Сиволап Аліна та Сиволап Вікторія – Гран –Прі та перше місце.

20.12.2019 р. – фестиваль мистецтв «Чарівна ліра – 2019».

25.12.2019 р. – Всеукраїнський конкурс «Лавина талантів». Криволап Софія, Пікалов Ілля, Марченко Степан, Любаневич Анастасія – II місце (викл. Горкуша О.В.), Панасюк Марія – III місце (викл. Моцна І.Л.).

Для  поліпшення матеріально-технічної бази ДШМ із загального фонду на проведення основних заходів використано коштів на суму 58110,00 грн. Закуплено будівельних матеріалів для проведення поточного ремонту будівлі на суму 2251,00 грн. Придбано канцтоварів на суму 4740,00 грн., заправлено картриджів на суму 1030,00 грн. Господарських товарів закуплено на суму - 7784,00 грн., протипожежних знаків на суму – 560, 00 грн. Проведено : поточний ремонт вузла обліку газу – 42824,00 грн.; навчання відповідального з  охорони праці та оператора котельні – 2200,00 грн. ; заправка вогнегасників - 2363,00 грн.;  проведено технічне обслуговування вимірювальних, контрольних приладів, вентиляційних каналів, заміри опору ізоліції – 5482,60 грн. Використано на транспортні послуги – 3500, 00 грн.

За кошти спецрахунку  проведено ремонт підлоги в класі №1 на суму 20471,00 грн. Закуплено канцтоварів на суму 1570,00 грн, господарських товарів на 1197,00 грн, будівельних матеріалів на 2006,00 грн., музичних інструментів на суму – 41207, 00 грн.

 

 

Переглядів: 12
 Друк

В історії становлення незалежної України особливе місце займає 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу.

22 січня 2020 року у Сквирській центральній районній бібліотеці з нагоди Дня Соборності України було проведено інформаційну годину «Ми - єдина держава, ми -  єдиний народ" з учнями 9 класу Сквирського академічного ліцею ІТ «Перспектива». Бібліотекар Галина Савченко розповіла про січневі події 1918 та 1919років та про історичне значення Дня Соборності України. Також була проведена вікторина на знання історії, географії, народознавства нашої держави, в якій взяли участь дві команди: "Україна єдина" та "Незалежність". В ході вікторини читачі дізналися про значення слова «соборність», яке включає в себе єдність і згуртованість, а тому ізавершили вікторину з однаковим рахунком 11:11 . Всі учасники були відзначені призами.

Також цього дня було проведено цикл заходів у сільських бібліотеках - філіях: патріотичні години «Україна неподільна, єдина, свята»(с.Руда), «Злука в ім’я Соборності» (с.Шапіївка), годину єдності «Яка ж вдалась сьогодні днина, що хочеться співать пісень, моя Соборна Україна знов зустрічає новий день» (с.В.Половецьке),  історичну годину «Соборність Духу, Розуму і Серця» (с.В.Єрчики).

Переглядів: 12
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack